[140521] Star News Ryeowook Röportajı: "Müzikal, Benim İçin Başka Bir Dönüm Noktası

2014052116000956545_1

"'The Goddess is Watching', benim için bir başka dönüm noktası olan 3. müzikalim. Çalışırken eğlendim. Bunu yaparken sık sık ‘Ben gerçekten mutlu bir insanım’ diye hissettim. Bu eser için beraber çalıştığım aktörlerin tutkusunu görünce, hem bir şarkıcı hem de müzikal aktörü olma fırsatı verilmesinin mutluluğun ta kendisi olduğunu fark ettim. Son zamanlarda çok sıkı prova yapıp performans sergiledim."

"Ryu Soonho rolünü oynayan 4 kişi var. Soonho rolünü oynarken, akıcı şekilde rol yapmak ve nefes alıp vermek çok önemliydi bu nedenle şahsen diğer 3 performansı da izlemeye gittim. Zaten sürekli konuşuyoruz. Benimle Soonho'yu oynayan Jaegyun, oyunculuğumu övdüğü zaman minnettar ve mutlu oldum."

2014052116000956545_2

"Mesajla tanıdıklarıma gelip 'Goddess is Watching'i mutlaka izlemeleri gerektiğini söyledim. Havalı ve güzel bir oyun olduğunu düşündüğüm için etrafımdakilerin de izlemesini istedim. Zor bir dönemden geçiyorsanız bunu izlemeniz iyi olur ve ayrıca saflığını hissetmek isteyenler için tavsiye etmek istediğim bir eser. 'Goddess is Watching' müzikalinde oynarken, kalbimin daha da ferahladığını hissediyorum. SHINee'den Key, şimdiden iki kez izledi bile."

Kaynak: X
İngizlice Çeviri: ryeongbb
Türkçe Çeviri: DNHYK@TRSapphireBlue
Düzenleyen: Sky Sailor@TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s