[140522] OSEN Ryeowook Röportajı

201405221541770141_537d9cf5ec1e2

"Zamanlama açısından, bu çok uygun. Bir iş sona erdikten sonra dinlenmeye ihtiyaç duysam da bunu yapmam gerektiğini hissettim. Menajerimle birlikte programlarımı planladım ve müzik şovlarının molaları sırasında pratik odasına gitme fırsatı buldum. Neyse ki, bedenim ve sesim bunu sorunsuz karşıladı."

"Bu rol ile ilgili birçok beklenti var. Sorumlu hissetmeme rağmen, Soonho ile tanıştığım zaman çok mutlu oldum. Soonho ile tanışmaktan mutlu olduğum için bu mutluluğu oyunculuğumla göstermeliyim ve duygularımı izleyicilere güzel bir şekilde iletmeliyim. Soonho çok temiz biri. İzleyicilere enerji vermeyi ve mutluluk virüsü olmayı umuyorum."

201405221541770141_537d9cf69d4b5

"Hayranlarımla buluşmak için bir yer olduğunu düşünüyorum. Super Junior aktiviteleri olmadığından, fanlarım bu sayede gelip beni görebilir. Yurtdışındaki fanlarım şarkımı dinlerken oyunculuğumu izlemek ve o atmosferi yaşamak için içerikten haberdar şekilde geliyorlar. Daima minnettarım."

"İdol şarkıcıların müzikal sahnesine çıkmaları için birçok fırsat var ve izleyiciler için bunu mahvetmememiz gerektiğini düşünüyorum. Geçenlerde şirketimdeki hoobaem Baekhyun 'Singing in the Rain'de oynarken ona sık sık 'Gerçekten iyi oynamalısın, pratik yapsan da kusursuz bir performans sergilemen gerek' dedim. Kyuhyun da onunla oynadığından çok fazla endişelenmedim ama benim direkt hoobaem olduğu için ona daha çok göz kulak olmam gerek ve ayrıca gerçekten güzel bir şekilde oynamasını istiyorum."

"Benim tanrıçam annem. Ve Super Junior üyeleri. Bir süre önce, Heechul hyung bir röportajında Super Junior hakkında hissettiklerini açıkladı. Gerçekten duygulandım. Heechul genelde kendini bu şekilde ifade edemez ve kendi kişisel röportajında bunu açıkladığı için gerçekten minnettarım."

201405221541770141_537d9cf76606f

"Hedefim bu yıl Super Junior olarak fanların önünde çıkmak. Super Junior kesinlikle iyi bir albümlerle konserlerde ve sahnede herkesle bir arada olacak. Sürekli birlikte olduğumuzdan bunun ne kadar değerli olduğunu bilmiyordum ancak 'Fly to the Sky' ve 'g.o.d'yi gördükten sonra bunu inanılmaz bir şey olduğunu fark ettim. Her zaman birlikte olmamızı garanti gibi görüyordum ama öyle değil."

"'Memnun oldum. Bu çocuk fena değil' gibi şeyler duymayı umuyorum. Güzelce uyduğumu ve iyi iş çıkardığımı duymak için hırslanıyorum. Teker teker kabul görmeyi hedefliyorum (gülüyor)."

Kaynak: OSEN
İngilizce Çeviri: youcantdothaaat
Türkçe Çeviri: DNHYK@TRSapphireBlue
Düzenleyen: Sky Sailor@TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s