[140406] Super Junior-M ‘Swing’ Çin'de İki Hafta Üst Üste Birinci!

Super Junior - M Çin’deki CCTV müzik programında iki hafta üst üste birincilik kazanarak muhteşem performanslarını sunmuş oldular.

Yeni şarkıları SWING ile Super Junior M, 5 Nisan’da tüm ülkede yerel saat ile 7:30’da yayınlanan CCTV’nin Chinese Music BangSangBang programında birinci oldu.
Geçen ayın 29’unda da grup Çin’de ilk kez birinci olmuş ve yine iki hafta üst üste birinci olarak Çin’deki popülarite ve evrensel statülerini kanıtlamıştı.

Çin’in müzik programı ’Global Chinese Music BangSanhBang’ın sıralamsı Pazartesi’den Cuma’ya ARS oylaması ile belirleniyor. Oylama online ve bir önceki müzik sitesi skora, mobil telefon oylamasına ve QR kod oylamasına ve ayrıca canlı yayın günündeki oylamalar baz alınarak yapılıyor. Super Junior M geçen sefer birinci olmuştı, ama MBC Show! Music Core’a katılmak durumunda oldukları için ödüllerini şahsen alamamışlardı.

Super Junior M hislerini şu sözlerle dile getirdi, "Aşırı yoğun programımız dolayısıyla, ödülümüzü şahsen alamadığımız için üzgünüz ama bizlere bol destek ve sevgi gösteren Çinli hayranlarımıza her zaman minnettarız"

Kaynak: Osen (Lee Hye Rin) & SM Entertainment
Türkçe Çeviri: turkishsapphireblue

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s