Heechul: ‘’Girls’ Generation Güney Kore’de Aktif Değil’’

Heechul erkek grupların bayan hayranlarıyla kız grupların erkek hayranlarını karşılaştırdı.

JTBC’nin 6 Mart’ta ekranlara gelen SSul Jeon programında Heechul, erkek grupları geri dönüş yapacakları zaman bayan hayranların sevdikleri gruba sadakat gösterdiklerine dikkat çekti.Fakat erkek hayranlarınsa farklı olduğunu dile getirdi.Heechul erkek hayranların hem 2NE1 hem de GG’yi sevebileceklerini ama hemen başka seksi bir gruba yönelebileceklerini söyledi.

Kim Gu Ra ‘’Tabii ki de! Gözümüz hep o tarafa kayar’’ şeklinde duruma yorum getirirken Heechul Girls’ Generation’ın lideriTaeyeon’un son zamanlardaki seksi kız gruplarıyla ilgili yorumu aktarark yeni bir tartışma konusunu da beraberinde getirdi. ‘’Oppa, bizim niye seksi bir konseptimiz yok?’’ diye sormuş.Braz düşündükten sonra Heechul ‘’Girls’ Generation’da kimse seksi değşl ki’’ demiş Taeyeon ise bunun üzerine ‘’Haklısın, aramızda gerçekten seksi kimse yok’’ şeklinde cevap vermiş.

Kim Gu Ra Girls’ Generation’ın artık yaşça yıllanmadığını aynı zamanda kariyer olarak da yıllandığını ve halkın artık kızların yeni şarkılarını o kadar da heyecanla beklemediğini dile getirdi.Sonuç olarak kızların bir sonraki aktivitelerini öncekinden daha hızlı yapmalarını ve Güney Kore’deki promosyonların üzerine daha çok düşmelerini beklediğini söyledi.

Heechul de buna katılarak kızların ülkede artık o kadar da aktif olmadığının doğru olduğunu ve daha çok yurtdışında aktivitelerde bulunduklarını dahası Korelilerin comeback için bir yıl gibi bir süre boyunca beklemeleri gerektiği için nötr ve üzgün hale geldiklerini söyledi.

Kaynak: allkpop
Çeviri: turkishsapphireblue

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s