Heechul tvN Dizisiyle Ekranlarda Olacak!

Super Junior’dan Kim Heechul TvN’in yayına hazırlanan yeni dizisi “Grandfather Over Flowers Investigation Unit” (Çiçeklerden Önce Dedeler Araştırma Birimi) için Lee Soon Jae, Byun Hee Bong ve Jang Kwang gibi emektar oyuncuların da içinde bulunduğu dizinin kadrosuna katılacak. Oyuncularla ilgili olarak temsilci: “Emektar oyuncularla birlikte çalışacağı için Kim Heechul kendi enerjisini gösterecektir. Emektar aktörlerle çalışacağı için yeni şeyleri denemek için fırsatı olacak” dedi.

Dizi teslimat hizmetinde çalışan büyükbabaların geçmiş yaşamları üzerinde duracak. Komedi soruşturma dizisi “Grandfather Over Flowers” varyete programı gibi 3 yaşlı teslimatçının 1 genç teslimatçı ile çalışması hakkında olacak.

Lee Soon Jae eskiden trafik polisi olup şu anda teslimat hizmetinde çalışan Go Kang San’ı, Kim Heechul de 3 büyükbaba ile çalışmayı ve uyum sağlamaya uğraşan genç teslimatçıyı oynayacağından dizinin komedi dolu anları olacak.

Kim Heechul 2005 yılında ilk oyunculuk deneyimini “Banolim 2” ile yaptı ve oyunculuğunu titizlikle geliştirdi.

TvN dizileri hiç hayal kırıklığına uğratmadığından oyuncuların bu yeni kombinasyonunu görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Yaklaşan “Grandfather Over Flowers Investigation Unit” Mayıs ayından itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Kaynak: soompi
Türkçe Çeviri: D_Q @turkishsapphireblue

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s