Heechul'ün Yeni Dizisi ile ilgili Şaşırtan Bilgi!

Heechul Dedeyle Vücut Değiştirme Komedisi’nde Yer Alacak

Bu beklenmedik bir ekleme oldu.Kışın başlarında tvN’in Grandpas Over Flower adlı sevilen veryete programının dizi versiyonunun,başrolde Lee Son Jae’nin olduğu, ekranlara geleceği söyleniyordu.Komedinin, Çiçek Dede Soruşturma Birimi, Nisan’ın sonlarında yayınlanacağı onaylandı ve Super Junior’dan idol Kim Heechul’ün komik halbae kadrosuna katılacağı söylendi.En çılgınca yanı mı? Şu an için vücut değiştirme olayıymış gibi duruyor.

Bu yeni dizi Hısımlarla Tanışma ve İşitme Engellileri Kliniği adlı filmlerin yapımcısı ve 90’ların sonlarında yayınlanan sitcom Üç Adam,Üç Kadın’nın yazarının ortak yapımı olacak.Diziyle ilgili verilen asıl bilgi, dizinin geceleri dedektiflik yapan ve davaları çözmeye girişen bir grup teslimatçı dedeyle ilgili olacağı yönündeydi.Başlarında gençken trafik polisliği yapmış olan ve içinde dedektiflik hevesi kalan 79 yaşındaki Lee Soon Jae bulunuyor.

Kendisine eşlik edecek olan halbae’leri daha önceden kendilerine has renkli geçmişleriyle teslimatçı olmuş olan emektar oyuncular, 72 yaşındaki Byun Hee Bong ve 62 yaşındaki Jang Kwang.

Şimdiyse dizinin senaryosu 180 derece dönmüş durumda: yirmileridndeki elit dedektifler birden bir gün uyandıklarında kendilerini yetmişlerindeki halbae’lerinde vücudunda buluyor ve kendi vücutlarına nasıl döneceklerini çözmeye çalışıyorlar.Bize vücut değiştirenlerin Heechul ve Lee son Jae olduğu söylenmemişti fakat Heechul’ün elit bir dedektifi ve Lee Soon JAe’Nin ise bir yıldızı canlandıracak olması oldukça mantıklı.Bu doğaüstü vücut değiştirme olayında Suspicious Girl komedi dzisinin son başarısının bir payı var mı bilmiyorum ama diziyi daha komik kılacağı kesin.

Heechul çok sürpriz bir tercih ancak manyak bir komedi olmasından ötürü kötü bir tercih değil.Karakterinin ‘’sıradışı ama sempatik/sevgi dolu’’ olduğu söyleniyor.Ağustos’taki terhisinin ardından yoğun şekilde orda burda varyete programlarına çıkıyor ancak I Love You Ten Million Times’tan sonra bu kendisinin ilk dizi projesi olacak.

Dizi Let’s Eat ile benzer yayın saatlerinde ekranlara gelecek ve her hafta Çarşamba günleri bir bölüm şeklinde seyirci ile buluşacak.İlk bölümü 30 Nisan’da yayınlanacak.

Kaynak: heechulfacts
Türkçe Çeviri ve Düzenleme: turkishsapphireblue

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s