Super Junior 7. Albüm Mamacita Teşekkür Mesajları

Leeteuk;

Mutlu olmak istedim… Her zaman mutluluğun anahtarını arıyordum. Şimdi, mutluluğun anahtarını bulduğumu düşünüyorum. Sabahları uyanabilmek, istediğim insanlarla görüşebilmek, ve beraber gülüp beraber ağlayabilmek… Sevgili ailem… Sevgili üyelerim… Sevgili tüm SM ailesi… Sevgili fanlar… Şimdi anlıyorum ki hissettiğim herşey mutluluğun anahtarıymış zaten. Bu mutluluğu herkesle birlikte hissetmek istiyorum. Teşekkür ederim ve tekrar teşekkür ederim; sizi seviyorum ve sizi seviyorum… Umarım bunu okuyan herkes mutluluk ve sevgiyle dolar.. Sizi seviyorum..!!

——————————–

Heechul;

Bu benim için 3 yıldan sonraki ilk albüm. Bu sefer Teşekkür kısmında biraz ciddi olmayı denemek istiyorum. Çıkışımızın üstünden 10 yıl geçti bile. Muhtemelen beni yeni yeni sevenler vardır ama eminim beni 10 yıldır seven fanlar da vardır. Arabada dalıp gittiğimde ya da gece uyumadan önce hep bunu düşünüyorum…
“Fanlar”ın ne olduğunu…

Çok fazla fan servisim yok benim, nazik değilim, öyleyse neden insanlar benim gibi birini, 5 yaşında kaba bir çocuğu seviyor?

Aklımda beliren düşünce sebep aramamam ve kendimi biraz ifade etmem gerektiği; Sonsuz arkadaşlar gibi birlikte oynamak. Bu yüzden fanların yüzüne sanki delip geçecekmişim gibi bakıyordum. Ama prosopagnosiam sebebiyle insanların yüzlerini hafızamda tutama oranım bir balığınkiyle aynı. Herkesin yüzünü ezberlemeye çalıştım ama!!!! Beklendiği gibi beceremedim kkkkkkkkkk Ah özür dilerim kkkkkkkkkkkkk Yapabileceğim bir şey yok kkkkkkkkkkkkk Am ayine de mektupları okuyorumve yüzleri ezberlemeye çalışıyorum. Son olarak, benim sevgili bebişlerim, hyung şimdi resmi olmayan şekilde konuşacak.Bir zaman sonra yaşlanacağız ve evleneceğiz. Umarım gelecekte Super Show’a bebeklerinizle gelirsiniz. O zaman gerçekten çok duygulanırım. İşte böyle “sonsuzluk”un resmini çizelim birlikte ve uzun uzun zaman birlikte olalım ^~^

Umarım iyi insanlarla (partnerlerle) karşılaşır ve mutluca yaşarsınız. Acele edip evlenmelisiniz ki ben de evlendiğimde daha az üzgün hissedeyim kk Ama önce oyunları bırakıp çizgi romanlardan kurtulmalıyım.. Titriyorum titriyorum..

Her neyse, sizi seviyorum bebişlerim, ppo ppo öpücüğü~ ^3^

——————————–

Kangin;

Sırf birlikte olabildiğimiz için müteşekkir olduğumu çok geç fark ettim. Sanırım şimdibiraz biliyorum… Hep alan taraf olan doyumsuz bir adam olduğumu. Artık bundan sonra veren taraf olacağım. Ve sevgili aile üyelerim, mutluca yaşayalım. Sizi gerçekten seviyorum. Beni cennetten izleyen büyükannem…Sana verdiğim ama tutamadığım çok sözüm var. Onları kalbimde yaşatacağım. Büyükanne, orda hiçbir şey için endişelenme ve huzur içinde yat. Ve bizim fanlarımı ELF!! Oppalar sizi koruyacak.

——————————–

Shindong;

Şuanda yazıp silme sürecini tekrarlıyorum. Gerçekten bu güzel duyguları ve müteşekkir düşünceleri nasıl ortaya koyacağım bilemiyorum. Yapacağım işte!!! Sahnede göstereceğim!! Millet, kendimi anlatamadığım için üzgünüm. Evet, bu doğru. Albüm yapımında en çok zorluğu çekenler besteciler, şarkı sözü yazarları, şarkıcılar, yapımcılar, kareograflar, menejerler, stilistler, fotoğrafçılar vs… sayısız insan var, ama!!! Siz millet, merakla bekleyen ve dinleyen siz, bunun gerçekleşmesi için burda olmaz zorunda olan siz, ahh… Sanırım kocaman bir haylle yaşıyordum. Nasıl desem, ‘Size her zaman havalı ve komik yanımı gösteriyorum. Bu yüzden her zaman merak etmeli ve beklemelisiniz…’ Neden böyle düşündüysem… Her neyse, teşekkür ederim. Sanırım ilk kez ‘Teşekkür’ kısmına hesap yapmadan, ne diyeceğimi düşünmeden gerçek duygularımı yazdım. Üzgünüm, ve tekrar üzgünüm. Bundan sonra ‘Teşekkür’ kısmına gerçek ‘Teşekkür’lerimi yazacağım. Teşekkür ederim, everlasting friends~

——————————–

Eunhyuk;

Öncelikle, uzun zamandır bu albümü bekleyen fanlarımıza teşekkür ederim. Geçen 2 yılda çok fazla şey deneyimledim. Sarsılmıştım, çok yorgundum, çok fazla yara aldım, ve ilk kez vazgeçmeyi düşündüm. Gençken ilk kez şarkıcı olmanın hayalini kurduğum günleri, stajerlik zamanlarımı ve Super Junior’la geçen günlerimi düşündüm. Geriye dönüp bunlara baktığımda kendimi tebrik ettim ve çoğu şeyimi de ayıpladım. Ve biraz da geleceği düşündüm. Sonunda, yapmak istediğim ve yapmak zorunda olduğum şeylere karar verdim, bu kararı almamı sağlayan da hiçbir zaman değişmeyip hep yanımda duran ve beni seven fanlar ve Super Junior üyeleri oldu. Bir insanın “baştaki zihniyete” dönmesinin kolay olmadığını düşünüyorum. Bu yüzden yeni bir zihniyetle bu seferki promosyonların tadını çıkarmayı planlıyorum. Umarım bundan sonra yürüyeceğim yolda da değişmeden beni desteklemeye devam edersiniz. Size, değişmeyen zihniyetimle ve farklı dış görünüşlerle geri ödeyeceğim. Teşekkür ederim.

——————————–

Sungmin;

Sevgili ELF’e bir albüm. Her zaman benimle olduğunuz için teşekkür ederim 🙂 Siz benim değerli, sonsuz, en yakın arkadaşımsınız.

——————————–

Siwon;

Zamanın hızını hissediyorum. Şimdiden 7jib oldu bile… Sevginiz ve desteğiniz sağolsun, çok kez dünyayı gezme şansımız oldu ve çok kez o hayal gibi sahnede durduk… Bunları düşününce, çok müteşekkirim. Hiç değişmeden bizi desteklemeye devam eden dünyanın her yerindeki sevgili ELF’e teşekkür etmek istiyorum. Ve sevgili aile üyelerime, sevgili Lee Soo Man öğretmene ve bize yardım etmek için onca emek harcayan çalışanlara teşekkür etmek istiyorum. Siz burda olmasaydınız, biz bu pozisyonda olamazdık. Tekrar teşekkür ederim.

Herkese teşekkür ederim. Teşekkürler Allah’ım. Lütfen daha yeni başlayan bizden çok şey bekleyin.

——————————–

Donghae;

Sevgili babacığım,
Seni en son 8 Ağustos 2006 salı günü gördüm, ama 21 Ağustos 2014 perşembe günü oldu bile. Çok zaman geçti değil mi? ^^ Geçen zaman gibi, çevre, insanlar, düşünceler, görünüşler de çok değişti. Bazıları iyi yönde, bazıları kötü. Ama ben çok çalışıyorum ki tutunduğum özüm değişmesin. Çünkü sen, baba, o özde sen varsın. Ben kötü yönde değişsem sen hayal kırıklığına uğrardın, bu yüzden değişmemek için çok çalışıyorum^^ Böylece yeniden buluştuğumuzda beni övebilirsin. Hala gencim ve hala babası tarafından övülmek isteyen bir oğulum. Ama o övgüleri duyamayalı çok uzun zaman oldu. Yakında 100. konser performansımı sergileyeceğim; babam da o 100 performansdan birini izleyebilseydi çok iyi olurdu. Yazık. Sevdiğim işi yapabildiğim için gerçekten minnetarım, bu işi yaparken sevildiğim için minnettarım, benim sayemde gülen, ağlayan, mutlu olan insanlar var -ki ben kimim de onların böyle hissetmesini sağlıyorum- ve beni izlerken hayallere dalan insanlar var. O insanlar var oldukları için müteşekkirim, ve her şey için minnettarım, yaşadığım hayat için daha da minnettar olacağımı hissediyorum. Şikayetler, tatminsizlik, tembellik… Şİmdi geriya baktığımda her şeyin -zamanında beğenmediğim şeylerin bile- teşekkür borçlu olunacak şeyler olduğunu görüyorum. En çok da senin oğlun olduğum için müteşekkirim. Uzun zamandan sonra sana bir mektup bu. 21.08.2014 Perşembe 19.04, iki yıldan sonra… Gelecekte yeni bir albüm çıktığında tekrar konuşalım ^^ Seni seviyorum, baba.

Sevgili annem, abim, HyunGyum
Anne, hasta olma, sen hastalandığında ben daha çok inciniyorum. Gençken seninle yaşayamadığım için hissedemediğim çok şey oldu, ve şimdi beraber yaşarken hepsini hissedebiliyorum. Beraber olabilmek, seni görebilmek, sana dokunabilmek gibi küçük şeyler için bile minnet duyuyorum. Bana bakıp gülümsediğinde -ben gençken benden büyük görünürken- şimdi benden küçük görünüyorsun, ekiden çok hızlı yürüyen sen- şimdi benden yavaş yürüyorsun, ve -hep güçlü ve sağlam görünün senin- benden daha zayıf bir hale geldiğini ve bana dayandığını hissettiğimde gözlerim yaşarıyor. Hasta olma işte. Seni seviyorum anne^^ Sevgili abi, bitkinsin, çok yorgun ve sıkılmışsın bu günlerde değil mi? Ama ben çok mutlu ve enerjiğim hyung sayesinde. Senin için daha fazla ne yapabileceğimi çok düşünüyorum hyung. Sana bir şey vermek istiyor değilim, daha çok…bir abim olduğu için müteşekkirim ve abimle birşeyler paylaşabildiğim için minnettarım. Umarım hyung da biraz daha tadını çıkarabilir ve umarım mutlu olursun. Ve umarım biz kardeşler birbirimize daha çok güveniriz. Seni seviyorum hyung.
HyunGyum-ah, bu genç yaşta bir hayalin olduğu için hyung seninle gurur duyuyor ve senin için mutlu. Umarım daha çok çalışırsın ve eğer sana vurmamı istemiyorsan hyungun sözünü dinlemelisin! hehe Annemi dinle ve erken uyu.

Sevgili SJ,
Kelimelere ihtiyaç yok!!! Birlikte olmamızı seviyorum, birlikte olduğumuz için mutluyum ve, ne zaman yorulsam ve arkaya dönüp baksam, tek kelime etmeden benim yanımda olduğunuz için size teşekkür borçluyum ^^ Başka hiçbir şeye ihtiyaç yok, Yine kendi aramızda güzelce halledelim^^ SuJu en iyisi hehe Lider Teuk-ee hyung… hyunga güvenip gideceğim! Yesung-ee hyung… eğer hyung bizle olsaydı daha çok parlardık. Ben öyle yapacağım ki hyung döndüğü zaman onun yeri daha çok parlayacak ^^ Seni seviyorum hyung!
Ellerini büyüt biraz yoksa senin için daha küçük bir mikrofon hazırlatacağım ^^ (Youngjoon-ee hyung, Byungjoon-ee hyung, Junghoon-ee hyung, Yongsun-ee hyung, MinGeun-ee hyung, Siyong-ee hyung, Yongsuk-ee)
Biz Super Juni-or! Teşekkür ederim ve sizi seviyorum!

Sevgili ELF,
Çok beklediniz değil mi? Ben de ben de ben de cidden!! hehe Sonunda ilerliyoruz! Dünyanın dörtbir yanındaki ELF, hazır mısınız?? Biz hazırız ^^
Kısacası ELF var olduğu için SuJu nefes alabiliyor ^^ Lütfen nefes almamızı sağlamaya devam edin ^^ Sizi seviyorum, sizi seviyorum, sizi seviyorum ve sizi seviyorum^^ Her zaman için minnettarım ve sizi seviyorum ^^

——————————–

Ryeowook;

Sevgili anne ve baba, teşekkür ederim ^^ Super Junior üyeleri, 7jibin hazırlık aşamasında çok çalıştınız, her birinizi seviyorum ♡

Teuk-ee hyung, terhis olduktan çok kısa bir zaman sonra çalışmaya başlamak zor olmuş olmasına rağmen bizimle birlikte olduğun için çok mutluyum,! Hyung gerçekten bizim liderimiz~ Seni seviyorum.

Yemek arkadaşım Heechul-ee hyung~ sözlerimi güzelce dinlediğin için minnettarım, birlikte yaşamaya devam edelim

Seni özledim… 7jibimizi güzelce dinle~ Ve sağlıklı kal ^^

Yesung-ee hyung!!!! Umarım hyungun boş yeri çabucak dolar… Tekrar birlikte hızlıca çalışalım~ Tekrar Han nahrinde buluşalım kk

KangKral! En yakışıklı KangKral kk Hyung seni çok seviyorum biliyorsun değil mi?

Donggri DongDong, en ok hyungun sesini seviyorum kk Bir dahaki albümde solo şarkı yapalım! Ben yönetmeye çalışırım.

Sungmin-ee hyung~! Her zaman yanımda beni rahatlattığın için teşekkür ederim ^^!! Yakında Sukira’da buluşalım kk

Hyukgu gittikçe yakışıklılaştığı için memnunum! Daha çok çalış ^^ Hyung, biliyorsun değil mi? kkk

Donghai! Seni de Hyukgu kadar çok seviyorum kk Donghae hyung, üzülme~ Bu gece yine gidelim!!!

Siwon-ee hyung, üzgünüm… sadece D&E seviyorum kkkk Hyungu çok seviyorum ♡

Kibum-ah, yurda gel~!! Yemek yiyelim ^^

Kyuhyun-ah, Changmin ve Minho’yu benden daha mı çok seviyorsun?..ㅠ Seni seviyorum KyuKyu

Super Junior M Zhou Mi hyung!! Umarım hyung çok mutlu olur ^^ Seni seviyorum hyung~♡

Henry, Zhoumi hyunga göz kulak ol! kk SJM maknae Henry-yah, sana her zaman minnettarım!

Super Junior 7jibi bearber daebak olalım!!! Kız arkadaşım E.L.F. Minnettarım ve sizi seviyorum! ♡ Şimdi 7jib zamanı~ Herkes aynı yerde toplanıncaya kadar Ryeowook-ee ‘Super Junior’ ismiyle çok çalışacak^^ Sizi seviyorum. Kendinizi sevin ♡

——————————–

Kyuhyun;

Kyu her zaman ELF nerdeyse orada olacak

 

Kaynak : nksubs
Türkçe Çeviri : Sky Sailor

 

Super Junior 7. Albüm Mamacita Teşekkür Mesajları” üzerine 5 yorum

 1. Çok teşekkürler. Sanırım beynime kazıyana kadar okuyacağım bunları.
  Bu arada bir şey sormak istiyorum acaba şuana kadar ki bütün albümlerdeki teşekkür mesajlarını çevirebilme gibi bir imkanınız var mı?
  Eğer mümkünse çok mutlu olurum. *blush*
  🙂

  Beğen

 2. Yyaaaa inanamıyorum:(çoook harika bir şarkı günde 100 defa dinliyorum ama YESUNG super junıor dan çıkmış olamaz:(:(LÜTFEN GERI GELSIN FAN’LARINI SEVİYOSA GELSIN…çünkü ben onu ve kyunhunı cooook seviyorummm:):(LÜTFEN BU MESAJI ÖNEME ALINNNN!!!YESUNG SENI ÇOOOK SEVIYORUMMM:):(:(Geri gel sen olmadan Super Junıor’un ne anlamı var!!!!!

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s