141001 Sukira Kesitleri - DJ Kyuhyun

kakaotalk_20170124_014247519

Kyuhyun arabadayken Hyuk ve Kangin'i dinlediğini ancak garip hissettiğini, Sukira'nın Ryeowook tarafından sunulması gerektiğini söyledi ㅋㅋ

Kyu çarşambaları şifalı kafe günü olduğundan bugün için en uygun kişi olduğunu söyledi ~

Dinleyici Jeonju'ya tatile gitmesi gerektiğini ama birinden Kyuhyun'Un bir etkinlik için Busan'a gideceğini duyduğunu söyledi. Tatilini iptal etmek üzere olan dinleyici birine bu bilgiyi kontrol etmesini söylemiş ve sonunda anlaşılmış ki Kyu'nun ismiyle aynı şekilde söylenen başka bir şarkıcının etkinliği varmış. Dinleyici Kyu'ya 4 Kasım'da gerçekten Busan'a gelip gelmeyeceğini sordu. Kyuhyun da "4 Kasım'da Tokyo'ya gidiyorum" dedi.

Dinleyici Kyu DJ'in çok yakışıklı olduğunu, neden Kyu DJ gibi bir adamın olmadığını söyledi. Kyuhyun da şeker bir şekilde "Ben burdayım~" dedi

Dinleyici Kyu'ya endişeli olup olmadığını, Sukira'ya konuk olarak değil de DJ olarak gelmenin farklı olup olmadığını sordu. Kyu da bir senaryonun olmamasını dilediğini, o şekilde her türlü bu işi yapabileceğini ancak elinde senaryo olduğu için hata yapmaktan korktuğunu söyledi.

Dİnleyici bugünkü KTR'nin Hyuk ve Kangin'inkinden farklı olduğunu, tatlı ve insanların kalplerini pırpır ettirdiğini söyledi. Kyu bilerek yapmadığını, çok endişeli olduğu için kalbinin çok hızlı çarptığını ve böyle bir atmosfer oluştuğunu söyledi ㅋㅋ

Dinleyici karaokede yanlış odaya girdiğini, çok utandığını söyledi. Kyu çok fazla karaokeye gitmediğini ancak yanlış odaya girmekle ilgili deneyimlerinin olduğunu ve dinleyicinin nasıl hissettiğini anladığını söyledi.

Dinleyici yaralandığını ve iz kalacağından korktuğunu söyledi ve Kyu'dan kendisini teselli etmesini istedi. Kyu geçenlerde kendisinin de hafif şekilde yaralandığını, 20 gün sonra geçtiğini söyledi. Dinleyicinin kendisinden daha genç olduğunu bu yüzden muhtemelen kendisinden daha hızlı bir şekilde iyileşeceğini söyledi.

Kyuhyun konuklara kendisinin geleceğini bilip ilmediklerini sordu, konuklar da bilgilendirildiklerini söyledi. Bunun üzerine Kyu gelmeme gibi bir şansınız yoktu zaten, ben de bırakıp gidemeyeceğime göre katlanmalıyız dedi ㅋㅋ

Roma hakkında birşeyler konuşuluyordu, Kyu daha önce Leeteuk Ryeowook Eunhyuk ve Donghae ile oraya gittiğini söyledi. Konuk kalabalık gidince problem çıkmadı mı, diye sordu. Kyu sadece yemeğin parasını kimin ödeyeceği konusunda tartışma çıktı dedi ㅋㅋㅋ Kavgayı bırak gezmeye bile çok vakitleri olmadığını söyledi.

Kyuhyun bir restorandayken yemeği geldiği halde telefonuyla oynamaya devam ettiğini, bunun üzerine oradaki bir büyükannenin "Neyle uğraşıyorsun da yemeğini yemiyorsun!" dediğinde başını kaldırıp ona baktığını ve büyükannenin "Sadece afiyetle ye diyorum" dediğini söyledi ㅋㅋ

Konuk Fransızca bir şarkı söyledi, Kyu da, bu sizi bağımlı hale getiren şarkı değil mi, diyerek şekerce şarkıdan 2 satır söyledi.

Kyu bulaşık yıkamayı seviyor, çokça bulaşık yıkar. Bulaşıkları temiz ve üyeleri iyi hissederken görünce gururlanıyor.

Kyu'Nun Sukira'da söylediği şarkının adı 너라서 (Neoraseo - Because of you). Bu şarkıyı çok seviyor,geçmişte piyanoda hep bu şarkıyı çalardı ve evde de kendi kendine hep bu şarkıyı söylerdi. Kyuhyun, "Japonya'ya giden ve bana Sukira'da bu şarkıyı canlı söyleme fırsatını veren Ryeowook'a teşekkür etmek istiyorum" dedi ㅋㅋ

Dinleyici kız kardeşinin Kyu'nun canlı performansı yüzünden öldüğünü söyledi, Kyu da, olamaz, sonra bitiş konuşmasıyla kurtaralım kerdeşini dedi.

Kyu iyi yapıp yapmadığından emin olmadığını, çok endişeli olduğunu ve bazı hatalar yaptığını, dinleyicilerinbunları görmezden gelmelerini umduğunu söyledi.

• Kyu'nun hisettikleri: Konuklar gelince çok yorucu oluyor. Radio Star'a da konuklar gelmesine rağmen burda konuklara cevap vermek zorunda. Artık Wook'un ne kadar çok çalıştığını anlıyor.

Eng Trans: @
Türkçe Çeviri: Sky Sailor @TRSapphireBlue

UYARI: İzinsiz olarak yazının tamamının veya bir kısmının site dışına çıkarılması ve alıntı yapılması kesinlikle yasaktır.
Telif Hakkı © 2012-2014 TR Sapphire Blue
Tüm Hakları Saklıdır.

141001 Sukira Kesitleri - DJ Kyuhyun” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s