[Şubat 2015] Instyle Kangin Röportajı

KANGIN'İN AŞKI & HAYATI

İmajının aksine Kangin, gerçek hayatta tahmin ettiğinizden çok daha farklı biri. O cesur ve soğuk görünüyor ama şakacı ve samimi. İlk adımı kendisi atarak ilk defa tanışmış olduğu çalışanlarla teker teker konuştu ve herkes kendilerine güzelce göz kulak olduğunu görebiliyordu. Ufak bir yarası vardı, ama yine de sıkı çalıştı ve kendini iyi ifade etti. Cat Funeral'daki rolü müzisyen Donghoon'dan çok farklı.

• Zaman uçup gidiyor, 2015'teyiz artık. Yılbaşında ne yaptın?
Super Junior Çin'de performans sergiledi. 2 yıl evde geçirdikten sonra yılbaşını üyelerle birlikte geçirmek tuhaf hissettiriyor. Bekleme odasında, etrafındakilerin sağlıklı olması için kadeh kaldırıyordu üyeler. Bugünlerde herkes sağlık konusunda daha dikkatliymiş gibi görünüyor.

• Şarkıcı olarak meşgul programın arasında Cat Funeral adında bir film çektin.
Çekim süreci sakince ilerlemedi. Film çekerken sonhabar yaklaşıyordu ve kış geliyordu, çok kar ve rüzgar vardı. Bu Hello, School Girl'den 6 yıl sonra yapmaya cür'et ettiğim bir yapım, yani çekimlerde hoş zaman geçirdim.

• Denedikten sonra 'beklenilenden daha pürüzsüzdü, büyük olaylar yoktu' diye düşündün.
Pürüzsüzlüğü severim. Erkekle kadın arasındaki ilişki yerine saçma bir nedenden dolayı kavga ettik filmde. Duygusal anlaşmazlık olduğunda, küçük davranışlar beğenilmediğinde ve gereksizce kusur bulunduğunda sinir bozucu oluyor. Filmde bu sahneyi gören bayan seyirciler ağladı, bunu en iyi yorumları almışım gibi algılıyorum.

• Filmin ne kadarıyla örtüşüyorsun?
Mesela, düğünde Donghoon Jaehee (Park Seyoun) için ilk karda aşık oluyorlarmışçasına şarkı söyledi. Aşkın kaderine inanmayan tiplerdenim. Özellikle ilk karın altında aşık olunmasına... Geçmişte böyle bir deneyim yaşamadığım düşünülse de yaşlanındıkça kendi kendime düşündüm, "Bu bana da olacak mı?" Yani böyle bir durumda olup, gerçekçi bir şekilde konuşursak, o gün gelmeyecek. Bunu düğün törenimde en sevdiğim insanlarla yapmayı hiç düşünmedim, eğer ünlü olmasaydım düşünürdüm.

• Sevgililerin birlikte evcil hayvan yetiştirdiği bir durum.
Bu oldukça mümkün. Tanıdığım insanlarda böyle durumlar var, ayrıldıktan sonra birlikte yetiştirdikleri hayvanları özledikleri için buluşan çiftler de duymuştum. Geçmişte bir kez sevgilime yavru köpek hediye ettim ve ayrıldıktan sonra uzun süre yavru köpeğin nasıl olduğunu merak ettim.

• Heyecanlı 20'lerinden geçtin ve şu an 30 yaşındasın. Vücudunda değişiklik var mı?
Ne olursa olsun, enerji kazanmak için uyumak zorundayım. Ama yaşıt olduğum üyeler de böyle. Güzel yemekler vücuduma girip iyi bir şekilde çıkıyor. (Güler) Açıkçası 20'lerinin ortasında olan birinin olgunluğuna ulaşmadığımı düşünüyorum. Bu yüzden küçükler beni "büyük sunbae" olarak zikrettiklerinde çok tuhaf hissediyorum.

• Muhakkak 20'lerinden bu yana değişen şeyler olmalı.
Zihniyetim. Kendini kandırmanın bir anlamı olmadığını ve bundan iyi olan hiçbir şeyin çıkmayacağını biliyorum. Önceden sadece sevilmek için kısa süreliğine herkese güzelce göz kulak olurdum ama şimdiki zihniyetimle sadece bir kere olsa da içtenlikle benimle iletişime geçenlere cevap veriyorum.

• Evlilik hakkındaki düşüncelerin neler?
Mali açıdan ve kariyere yönünden istenen sonucu elde ettikten sonra evlenmek istiyorum; henüz hedefime ulaşamadım. Arkadaşlarım gelecekteki eşime "Umarım nazik bir adamla evlenmişsindir" demek istiyor, ve ben bir aile kurmadan önce çok iyi bir insan olmak istiyorum.

• Çocuklar çok güzel.
Gerçekten! Çocuklar yüzünden, evlenmek zorundayım. Önceleri bir erkek çocuğu istiyordum ama son zamanlarda kız çocuklarını çok sevmeye başladım. Aile kurma şansına sahip olsam da ilk önce eşim ile gelecekte bir inşa etmeliyim, çocuklarıma iyi bakma konusunda cidden özgüvenim var.

• Yanlış anlaşılmış Kim Youngwoon için bir şans. Neler söylemek istersin?
Ne tür bir insan olduğumu daha fazla göstermek istiyorum. Düşündüğünden daha fazla duygusal ve basitim. Kendimi ifade etme konusunda hep kötü oldum. Şimdi herkesle bir maske olmadan buluşmak istiyorum. Ve çıkışımdan bu yana 10. yılım, şimdiye kadar onlardan kazandığım sevgiyi geri döndürmek istiyorum.

• Sosyal yardım faaliyetlerine büyük ilgi var, ne zaman seninle birlikte gelmemize izin vereceksiniz?
Eğer bana ihtiyacı olan herhangi bir yer varsa, aktif olarak katılacağım. Instyle benim için her zaman bir bağış yapabilir. Bunlar boş laflar değil, eğer gerçekten bir fırsat olursa hemen sizi arayacağım.

KADINLARIN SÖYLEDİKLERİ

Chae Jeongan - 'Hello, Schoolgirl' filmi
"Benden küçük olan Kangin ile çektiğim keyifli sahnelere dair anılarım var; çekimlerde iyi ve gergin hissediyordum. Kısıtlanma olmadan sıkı çalıştığını görmek güzeldi."

Park Seyoung - 'Cat Funeral' filmi
"Daha çok sessiz biriyim, karakterim ön plana çıkmıyor ve kalbimde oppanın rahatça benimle uyum sağladığını hissettim, yavaş yavaş onun izinden yürüdüm. Onunla çalışmaktan gerçekten zevk aldım."

EN İYİ FİLMLERİ

Çocukken ailemin elini tutarak sinemaya gitmiştim. Gençliğimi çalan bir parça var. En az 10 kere izledim, Kangin'in aktör olma hayalini geliştiren bir film.

1. 'Perfect World' (1993)
"Çocukken izlemiştim ama unutulmaz bir parça. Hapishane kaçkını Kevin Costner kaçırılmış bir genç ile arkadaşlık kuruyor."

2. 'Springtime' (2004)
"Hello Schoolgirl'ün yönetmeni Ryu Jeonghan'ın çıkış çalışması. Tanışmadan önce bile onu o kadar çok seviyordum ki filmin DVD'si bende vardı. Çekimlere dahil olmuş her bir yönetmen sayesinde başarılı olmuş gibi görünüyor."

3. 'If Only' (2004)
"Çok sevdiğim bir film. Nasıl olursa olsun, Paul Nicholls'ın oyunculuğunu inkar edemem. Onun oyunculuğunu izlerken, gözlerim yaşarıyor. Jennifer Love Hewitt'ın güzel oyunculuğunu da beğeniyorum."

İlk kez ne zaman Kiehl's'ı kullandın?
Sorry Sorry promosyonları sırasında, radio yayınında cildimin çok kuru olduğunu söyledim. Fanlar cidden bana Kiehl's Ultra Facial Cream'lerinden hediye etti. O zaman, ilk defa Kiehl's'ın ürününü kullanmıştım. Nemlendirici kremi çok iyi ve çok beğendim ,sonra Kiehl's'ın diğer ürünlerini dudaklarım vb için kullandım.

Nasıl Kiehl's'ın kampanyasında yer aldın?
Benimle birlikte yer alan insanları seviyorum, özellikle benimle birlikte olmasından çok hoşlandığım yeğenim Park Minha'yı.

Yaptığın özellikle unutulamaz bir yardım var mı?
2013'te Instyle ile birlikte yardım etkinliği için Vietnam'a gitmiştim, fanlar çocukları desteklemeye devam etti ve fotoğrafları gördüm. Yardım işini yapan çok insan var ve çoğu kişinin bunu yapmasındaki nedeni görebiliyorum.

Ultra sevgin nedir?
"Ver ve al" konusunda ısrarcı olmayanlar - (geri ödemeyi) beklemeyenler, kayıtsız şartsız sevenlerin en iyisi olduğunu duşünmüyor musunuz?

İngilizce Çeviri: youcandothaaat
Türkçe Çeviri: OT15ismaotp@TRSapphireBlue
Düzenleyen: Sky Sailor@TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s