[Mart 2015] TV Daily Ryeowook Röportajı: "Müzik ve Oyunculukla Çevriliyim, ‘Bir Tek’ Olmak İstiyorum"

Ryeowook, sahnede olmakla ilgili duygularını paylaşıyor. "Her gün yeni bir şey öğreniyorum. Tatmin olmadığım ve kendime güvenmediğim birçok kısım var, bu yüzden bu benim için daha da ilginç. Seyirciye gösterdiğim karakterin ifade ettiğim şekilde değiştiğini hissediyorum. Günden güne değişimi hissediyorum, aktör arkadaşlarım da bununla gurur duyuyor."

Bu müzikalden sonra, yoğun ilgisini tatmin etmek adına daha fazla müzikal izlemek için Amerika’ya seyahat edip Broadway'i izleyerek müzikallere yakınlaşmayı planlıyor. Broadway'de 'The 11 Musicals'ı izlemek istiyor.

"Genç bir erkek olarak rol yaptığım zamanlardan bu yanan bir değişiklik var. Soonho (Goddess Is Watching),travma geçirmiş bir çocuk, bu yüzden düşünceleri ortalama bir çocuğunkinden farklılık gösteriyor. Ama bu yapımda yokluğu çözmek için 15 ve 42 yaş arasında gidip gelmeliyim. Raymond ikinci perdeye ulaşana kadar tatlı. Bu yüzden hem bir çocuk hem de bir yetişkin olarak oynamalıyım. Çeşitli taraflar göstermem gereken bir rol olduğunu düşünüyorum."

Ryeowook seyirciden ne duymak istiyor? "Şimdilik tatlı olduğumu duymaya devam etmek istiyorum. Şimdi, her şeye rağmen, tatlı olduğumu söyleyin. Bu kelime genç bir çocuk olarak oynadığım için yanlış değil. Bir dahaki sefere sık sık 'Ryeowook yakışıklı', 'Ryeowook iyi bir iş çıkardı.' demenizi istiyorum."

Ryeowook şarkıcılar arasında mükemmel bir se perdesine sahip."Piyano çalmayı küçük bir yaşta öğrendiğimden benim için doğal bir şey haline geldi.”

"Okulda tiyatro bölümündeydim. Etkinlikler yüzünden okula çok gidemedim ama alanım oydu. Şimdi düşününce, etrafım müzik ve oyunculuk tarafından çevrili. Bir kere film bile çektim. Bence bu deneyim yavaşça birikerek bugünkü beni oluşturdu."

"Her günü bu yapımdaki oyuncularla geçirmek eğlenceli. Pratik yapmadığımız zamanlarda bile buluşuyoruz ve onlardan çok şey öğreniyorum. Bu yapım beni çok mutlu ediyor."

"Yönetim benim için hangi yolu almanın iyi olacağı hakkında benimle sık sık konuşuyor .SM, Super Junior üyelerine teker teker bizi neyin parlatacağını söyleyecek. SM 'Sadece para kazanacaksan müzikal yapmayabilirsin. Ama uzun vadeli bir şeyler kazanacağını düşünüyorsan iyi olur' dedi. Goddes is Watching'e tavsiye edilmiştim. İlk başta kadroda gönülsüzdüm çünkü seyircilerin tepkisinden korkuyordum. İdollere karşı bir önyargı var biliyorsunuz. Ama düşündüm ve yavaşça bu ön yargıdan kurtulmayı denemem gerektiğini fark ettim. Daha da çok çalışmaya devam edeceğim.”

"Super Junior'da projeler, konserler ve albümler yapıyoruz ama müzikaller bana değişik bir his veriyor. Müzikalleri yapıyorum çünkü ikisinin de kendilerine özgü yönleri var. Diğer üyeler de etrafta olmadığından bunun nasıl hissettirdiğini bilmiyorlar. Kendi başıma da tecrübeler kazanmak istiyorum."

"Daha çok müzikal yapmak Super Junior için daha çok tutkulu hissetmemi sağlıyor. Bir müzikal yaklaşık iki saat sürüyor. Yani sahnede şarkıcı olarak sahip olduğum kısacık 3-4 dakikalık sürede kendimi daha çok göstermem gerektiğini hissediyorum."

"1 numara olmak çok güzel bir şey. Ama tüm oyuncular çok iyi ve çalışkan, bu yüzden 1 numara olmanın önemli olmadığını düşünüyorum. Bunun yerine, sadece Ryeowook'un olabileceğini olmak istiyorum. 1 numaralı oyuncuların arasında Bir Tek olmak istiyorum."


İngilizce Çeviri: ryeongbb
Türkçe Çeviri: OT15ismaotp@TRSapphireBlue
Düzenleyen: Sky Sailor@TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s