[Nisan 2015] Men's Uno Röportajı - Han Geng

831530e7jw1eqknf5a84nj20m80s3gr5

  • Yakında gösterime girecek olan "Ever Since Whe Love"da rol aldın. Önceki zamanlardan farklı hissettiğini duydum.

Han Geng: İlk kez oyunculuğun eğlenceli olduğunu hissettim! Oyunculuğun ne olduğu hakkında yeni şeyler öğrendim. Ayrıca Yönetmen Li diğer yönetmenlerden farklı. Onun verdiği rolle başa çıkmak zorunda kaldım. Bir sonraki seviye nasıl olacak bilmiyorum. Çeşitli yönlerde geliştim. Benim çekimimin bittiği fakat diğerlerinin çekime devam ettiği bir zaman vardı, yönetmen beni görmeden önce orada duruyor ve izliyordum, bana "İçeri gel" dedi. Kapıyı açarak içeri girdim ve diğerleri beni doğal karşıladı, "Ah? Neden hala buradasın?!" Bir bira gördüm ve içtim, bu yüzden herkes bağırdı "Ne?" (Şaşırmış bir şekilde) "Bu yeterli! Bu yeterli!" Bazıları kaçtı bazıları bana katıldı. Eğlenceliydi. Düzeltilmesi gereken ve aklını karıştıran bir çok sahne vardı.2.turda oyunculuk karıştı. Yönetmen Liyu aktör (aktris) gibi davranmana izin vermez, ama seni içlerinden bir tanesi haline getirir. Onca insanın karakterini ve ayrıntılarını bir araya getirir. Çekimi başlatarak birçok zayıflığı ve duygusallığı yavaşça ortaya çıkarır.

48f27788jw1eqsqgbdsr6j20m80togqa

  • Neden bir aktör olmak ilgini çekiyor?

Han Geng: Aktör olmayı seviyorum çünkü -bu sayede- çeşitli yaşam stilleri hakkında deneyimler ediniyorum. Basit bir yaşamın duygularla, hayatla ve diğer deneyimlerle bağlantılı olması imkansız. Bir aktör olduğumda, günler daha güzel hale geldi. Çok halsiz olduğum zamanlar hariç, hep heyecanlanırım –ki bundan pek de memnun değilim.

48f27788jw1eqsqgfu0j7j20m80toq9q

  • Şu zamana kadar yaptıkların arasında hangisi seni mutlu ve tamamen yaratıcı yaptı?

Han Geng: Bence şuan yaptığım şey işimizi mutluluk dolu bir hale getiriyor. Herkesten gelen tavsiyeler ve yeni fikirler de yardımcı oluyor.

48f27788jw1eqsqg40hsaj20xc0ozgq7

  • Eğer sınırları kaldırabilseydin, en çok yapmak istediğin şey ne olurdu?

Han Geng: Aslında bir dans okulu açmak istiyorum. Geleneksel dans, bale, jazz, hip-hop ve yoga olacak. Eğlence sektöründe bunu yaparken bana katılacak pek çok genç ve kıdemlilerim var. Çok uğraş gerektirecek.

48f27788jw1eqsqgikzp4j20m80totes

  • Geleceğini nasıl resmediyorsun?

Han Geng: Henüz bilmiyorum. Çok fazla paraya sahip olmak, mutlu bir hayat yaşamak, favori şovumu izlemek, gezmek, sırada bekleyen pek çok şey var.

  • Çocuk gibi bir kalbin mi var?

Han Geng: Evimde birçok oyuncak var, çoğunlukla Gundam. Bugün Fan BingBing'den doğum günü hediyesi olarak 1.8 metre büyüklüğünde yeni bir Iron Man aldım.

48f27788jw1eqsqgla7iej20m80tn12b

  • Hem masum olan hem de var olgun kalbin var. Bu biraz karışık gibi. İkisi de senden bir parçaymış gibi görünüyor.

Han Geng: Beni mutlu ve rahat hissettiren her şeyi yapıyorum. Duygularımı ifade etmek için dans ediyorum. Sizin işinizi yaptığınız gibi. Dışarı çıkmak ve insanları tanımak, haberler yazmak. İnsanlar diğerleri hakkında meraklılar. Bence bu eğlenceli bir şey.

İngilizce Çeviri: hankyungclub
Türkçe Çeviri: OT15ismaotp@TRSapphireBlue
Düzenleyen: Sky Sailor@TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s