[Bahar 2015] Audi Magazine Siwon Röportajı

audi1

  • Son zamanlarda ne yaptığın sorusuna verilebilecek farklı cevaplar var. Birçok farklı türde etkinler yapıyorsun ama seni özellikle Çin’de etkinlikler yaparken gördüm.

Şu anda Çin'de birçok etkinlik ile uğraşıyorum. Sadece Çin'de 3 filmim ve 2 dizim yayınlandı. Orada pek çok aktivite yaptım ama garip yabancı bir ünlü gibi de görülmüyorum. Yabancı bir ünlü olarak görünmekten çok tanıdık bir aktör olarak güçlü bir imaja sahip oldum ve bundan dolayı Çin pazarında istikrarlı bir kariyerim var. Minnettar bir kalple etkinliklerimi yapmaktan mutluyum.

048

  • Yurtdışı faaliyetlerinde neler öğrendin?

Son zamanlarda cidden pek çok yurtdışı etkinlikleri yapıyorum. Kore'den çok yurtdışında zaman geçiriyor gibiyim. İronik ama yurtdışı faaliyetlerim arttıkça, daha değerleniyorlarmış gibi hissediyorum. Geniş bir alan üzerinde büyük bir nüfus tarafından bilinen ölçüde değil ama tüm dünyada aktif olan bir Koreli için takdire şayan olduğunu hissediyorum. Kore'de bilinen biri olmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu sadece müziği ve oyunculuğu yurtdışında yaymak değil, bu, değerlerimizi oluşturup insanların öğrenmesini sağlamakla da ilgili.

049

  • Gruptan geçici olarak uzaktasın ve bireysel faaliyetlerinin ortasındasın, arada farklılıklar var mı?

Çalışırken daha dikkatli olmalıyım. Super Junior faaliyetleri sırasında, bir hata yaparsam, etrafta bir çok üye olduğundan doğal olarak bu örtbas edilebilir. Ancak tek başına faaliyet yaparken küçük bir hata bile yapsam, sonuçlarıyla sadece ismim başa çıkmak zorunda kalacak. Bu yüzden dikkatli olmak için ne yapmam gerektiğini ve bunu yaparken sorumluluk duygumu geliştirmeyi öğreniyorum.

050

  • Choi Siwon halk tarafından ne tür bir insan olarak hatırlanmak istiyor?

Başlangıçta, ismim Siwon gibi, havalı bir şekilde her şeyde birinci olmak istiyordum. Ve bunun için gerçekten çok çabalıyorum. Ama her şeyde en iyi olmamakta da sorun yok. Mümkün olduğunca "Choi Siwon çok çalışan biri olarak yaşadı" şeklinde hatırlanmak isterim. Choi = en iyisi, Siwon = havalı.

051

İngilizce Çeviri: ryeongbb
Türkçe Çeviri: DNHYK@TRSapphireBlue
Düzenleyen: Sky Sailor@TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s