[NAVER] MAPS Kim Heechul; "Taeyeon ve Dambi? Ünlü Olduklarını Hissetmiyorum"

Kaynak: X

Heechul: Gerçekten bir kız arkadaşım olsun istiyorum. Tanıdığım kızlardan veya dongsaenglerimden biri değil ama cidden aşık olmak istiyorum. Ayrıca ben bir idolüm. Çok fazla bayan hayranım var bu yüzden canlı yayında kız arkadaş konularını konuşmak benim için pek de kolay değil. Fakat artık bunun seçimini yapacak yaşta değilim. Fanlarım da öyle. "Oppa en kısa zaman da iyi bir kızla tanışsan güzel olacak" diyorlar.

Heechul: Taeyeon ve Son Dambi gibi yakın olduğum bayan ünlüler de var. Fakat bayan ünlüler doğrultusunda özel hislerim yok. Onlar da tıpkı sıradan insanlar gibi hissettiriyorlar.

[+4657, -326] Kim Heechul'e makalelerde bakarsanız sevimsiz biri gibi duruyor ama asıl şovu izlediğinizde gerçekten sevimli ㅋㅋㅋ Acayip dürüst biri ㅋㅋ

[+3723, -332] Kim Heechul yakışıklı ve iyi bir kişiliğe sahip, çabucak randevuya çıkbir kız arkadaş bul ve evlen.

[+2514, -311] Kim Heechul çok sevimli ♡♡♡♡♡♡♡[+2225, -200] Umarım en kısa zamanda iyi bir kızla tanışırsın~

[+2138, -156] Kim Heechul'ün instagram'ı acayip komik ya ㅋㅋㅋ Instagram profilini gördüğünüz de kendisine aşırı hayran olduğunu anlayabilirsiniz bu yüzden randevuya çıkamaz gibi[+450, -26] Eğlence sektöründe olan biri, bu yüzden eminim ki bir sürü edepsiz şeyler görmek zorunda kalmıştır ㅋㅋ[+335, -6] Son Dambi ve Taeyeon, Kim Heechul'e karşı böyle hisler beslemediklerini daha önce de söylemişlerdi. Onlar için tamamiyle bir unni ㅋㅋㅋㅋㅋ

[+364, -35] Kız arkadaşının açısından bakacak olursak ondan ne kadar hoşlansa dahi randevuya çıkması zor olacak gibi.. Çünkü onu sürekli SNSD, Fx, Go Hara vs. ünlülerle göreceğinden dolayı... Böyle biriyle kıskançlık yapmadan ve güvensizlik duymadan çıkabilir misiniz gerçekten?

[+308, -26] Kim Heechul yakışıklı aynı zamanda tuhaf biri ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Asıl komik olan da geçenlerde saçını kestikten sonra daha da hoş olması..

[+303, -32] Kim Heechul saçını kestirdikten sonra gerçekten yakışıklı görünüyor ;;

[+225, -5] Zaman cidden akıp gidiyor ya, Kim Heechul çoktan 30'larında biri.. Sıradan vatandaşların evlilik düşünme yaşı..

[+207, -7] Biz ünlüleri gördüğümüz de büyüleniyoruz fakat ünlüler daima birbirlerini gördükleri için onlara sıradan geliyor ㅋㅋㅋ İyi biriyle tanış ve evlen!!ㅎㅎ Kim Heechul'ü seviyorum.

Cr. ryeongbb
Çeviri: Evilish

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s