[2015 TRSB] "Elimi Tut" Projesi Raporu - "Hold My Hand" Project Report

Turkish Sapphire Blue olarak Türk ELF adına Super Junior’ın 10. yıldönümünü kutlamak için 15.04.2015 tarihinde ilk kez "Elimi Tut" projesiyle karşınıza geldik.
As the fanbase Turkish Sapphire Blue, we came to Turkish ELF with the project "Hold My Hand" to celebrate Super Junior's 10th anniversary at 15.04.2015.

Öncelikle projeye katkıda bulunan takipçilerimize ve photobook'umuzun kapak chibisini çizen alanının en iyisi fanart artisti Madzia Vel Madzik'e çok teşekkür ediyoruz.
First of all, we want to thank everyone that contributed to the project and the best fan artist Madzia Vel Madzik who drew the chibi for the photobooks cover.

1 Haziran tarihine kadar photobook'a katılmak isteyen 53 takipçimizden fotoğraf ve metin mesajı topladık. İstanbul, Konya, Ağrı, Edirne, Bursa, Tokat, Samsun, Rize, Ankara, Antalya, Kayseri, Erzurum, Elazığ, Adana, Kahramanmaraş, İzmir, Osmaniye, Çorum, Hatay ve Bilecik olmak üzere toplamda 20 farklı şehrimizden ve Almanya ile Polonya'dan destek gördük.
Until 1st June, we collected photos and messages from our 53 followers. We got support from 20 different cities including Istanbul, Konya, Agri, Edirne, Bursa, Tokat, Samsun, Rize, Ankara, Antalya, Kayseri, Erzurum, Elazig, Adana, Kahramanmaras, Izmir, Osmaniye, Corum, Hatay and Bilecik, plus 2 different countries including Germany and Poland.Projenin ikinci kısmında takipçilerimizin istedikleri üye/üyelere gönderdikleri hediyeler ve bizim TRSB fanbase'i olarak Henry ve Zhoumi dahil tüm üyelere aldığımız hediyeleri paketledik ve paketlerin üzerine proje etiketiyle hediyenin hangi üyeye ait olduğunu belli edecek isim etiketi yapıştırdık.
Toplamda 30 paket hediyeyi ve photobook'umuzu düzgünce bavula yerleştirip varış noktamıza doğru yola çıktık.

For the second part of the project, we packed the gifts that our followers bought for their biases and the gifts that we bought as TRSB fanbase for every member invluding Henry and Zhoumi, and sticked name tags.
We neatly put in total of 30 package gifts and our photobook and got on the way to our destination.
23 Temmuz 2015 Perşembe günü Sungmin, Donghae ve Kyuhyun hariç diğer üyelerin hepsinin hediyeleri Mouse Rabit'e bırakıldı.
Sungmin, Donghae ve Kyuhyun'un hediyeleri kutuya sığmadığı için, 25 Temmuz'da Donghae'nin hediyeleri Grill5Taco'ya, 26 Temmuz'da Kyuhyun'un hediyeleri Mom House'a ve 27 Temmuz'da da Sungmin'in hediyesi Wiki Cafe'ye bırakıldı ve hediyelerin teslimatı tamamlandı.

At 23rd July 2015 Thursday, excluding Sungmin, Donghae and Kyuhyuns gifts, all the other gifts were left at Mouse Rabit.
Because there were no place left for Sungmin, Donghae and Kyuhyun's gifts, at 25th July Donghae's gifts were left at Grill5Taco, at 26th July Kyuhyun's gifts were left at Mom House, and Sungmin's gift was left at Wiki Cafe, so the delivery was completed.
En erken geri dönüş aldığımız yer Wiki Cafe oldu. Hediye teslim edildiğinde Sungmin'in kardeşi Sungjin hediyemizle fotoğraf çekildi ve hatta daha sonra hediyenin fotoğrafını Wiki Cafe'nin facebook sayfasına yükledi!
The nearest feedback we recieved is from Wiki Cafe. When the gift was delivered, Sungmin's brother Sungjin took a photo with our gift and then he even uploaded a photo of our gift to Wiki Cafe's facebook page!Tekrardan projemizde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Again, thanks a lot to everyone who contributed to this project.

Not: Üyelerden geri dönüşler olduğu takdirde yazı güncellenecektir.
PS: The article will be updated If we recieve any feedback from the members.

[2015 TRSB] "Elimi Tut" Projesi Raporu - "Hold My Hand" Project Report” üzerine bir yorum

  1. Harikasınız TRSB ekibi 🙂 Emeğinize sağlık… Umarım tüm üyeler tarafından gönderilen hediyelere bir cevap verilir ve bu sayede turkish ELF adı bu sayede duyurulur :^)

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s