[Kasım 2015] JMen Kangin Röportajı

 

img_2605

Kangin, "'Hello Schoolgirl'den bu yana, bir filmde rol almayalı çok uzun zaman oldu. O sefer, sunbaelerim ile beraber oynadığım için çok büyük bir sorumluluk almam gerekmedi. Ama 'Cut Funeral'da erkek başrol oyuncusuydum ve hoobaem Park Seyong'u yönlendirdim, bu yüzden sorumluluğum da fazlaydı. Her gün edindiğim birçok anı var. Sahnelerden biri sonbahardı ama kış günü çektiğimiz için çokça kar yağdı. Yüzleştiğimiz bu acımasız havada çekim süreci gerçekten zorluydu ama bu zor koşullarda çekim deneyimi hafızamda değerli güzel bir anı olarak kaldı. Bu filmin özelliği, konusunun ilk aşk üzerine olması. Herkesin ilk aşkı vardır ve ilk aşk kesinlikle çok etkili ama saf olandır. Oynadığım karakteri pek çok açıdan anlayabiliyorum, kendimi nasıl ifade etmem gerektiğini bilmemem, duygularımı ve birçok duyguyu içeme atmam..."

img_2606

Kangin, "Film çekilirken çok etkileyici bir sahne vardı.... kadın başrol oyuncusunun bana aniden sarılmak istediğini söylemesi, ayrılmak için bir belirtiydi. Ama o anda, kadın başrolün aşk için erkek başrole bir çeşit sevgi için yalvardığını derinden hissettim. Bu beni çok üzdü ve gözyaşlarıma engel olamadım."

Kangin, Siwon ve Donghae gibi esaslı bir oyunculuk eğitimi almadığını itiraf etti bu yüzden onun oyunculuğu, rolünü güzelce oynayabilmesi için kendi muhakemesine bağlı.

  • Bir kediyle çekim yapmak zor muydu?  

Hayır! Çünkü bizim Super Junior yurdunda, Heechul'ün kedisi var bu nedenle sanırım kedileri anlıyorum ve ayrıca benim de bir köpeğim var.

  • Şu anda, telefonunu çıkarıp bize Chunhyang'ın videolarını gösterdin. Onu özlüyor musun?

(En nazik ses tonuyla) Çok özledim! Çünkü o evde yanımda uyumaya alışkın. Eve her dönüşümde, beni karşılamak için girişte oluyor.

img_2608

Kangin, "Bu şarkı (OST) genel geçer şarkılar gibi değil. Yapımcı ve ben, birçok farklı şarkı söyleme tarzlarını analiz ve test ettik, en sonunda bu versiyona karar verdik. Bu çok basit ve çok masum bir tarz! Herkes gibi bu sonuçtan memnunum. Çünkü bu benim de en sevdiğim versiyon!"

img_2609

Kangin, "Bu yıl Super Junior'ın 10. yıldönümü, birçok insan unutulmaz anılarımızı soruyor. Her günün dolu dolu ve unutulmaz olduğunu hissediyorum, bu yüzden bir tane unutulmaz anı belirlemek zor. Bu 10 yılda geçen her gününün her parçası benim en unutulmaz anılarım oldu, olan her şey için iliklerime kadar minnettarım. Ayrıca bu aralar oturup yavaşça geçmişi düşünebileceğim günler için sabırsızlanıyorum."

"'Devil' albümünden bahsedersek, ödüller kazanmak ya da listelere girmek için yapılmadı, üyelerle, en çok gerçekten performanslardan zevk aldığımızı, eğlendiğimizi göstermek istiyoruz ve bu heyecanı 10 yıldır bizi destekleyen fanlarımız ve dinleyicilerimize de yaymak istiyoruz. Birileriyle rekabet etmek, karşılaştırılmak yerine göstermeyi en çok istediğimiz şey bu..."

img_2610

Kangin'e bu "Altın 10 Yıl" sonrasında ne gibi planları olduğunu sorduğumuzda ciddiyetle, "Hong Kong'da kalmayı planlıyorum!" cevap verdi.

(Ciddi bir ifadeyle) "Şu anda, net bir yön ya da planım yok ama gerçekten diğer üyelerle birlikte, bir bütün olarak bile olsa çalışarak daha farklı yolları denemeyi diliyorum. Tabi ki bu benim ya da diğer üyelerin kişisel gelişimlerini etkilemez. Belki solo albüm yayınlamak, DJ olmak ya da bir eğlence programına ev sahipliği yapmak olacaktır. Ama ne olursa olsun, Hong Kong'a sürekli gelebilmeyi isterim!"

img_2611

Foto Scans: Kangin TW
İngilizce: ryeongbb
Türkçe Çeviri: DNHYK@TRSapphireBlue
Düzenleyen: Sky Sailor@TRSapphireBlue

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s