[160202 Super Camp] Üyelerin Seçtiği Tarot Kartlarının Anlamları!

Tarot ustası Super Junior'un kartları çektikleri zaman hepsinin ellerinin titrediğini ve çok gergin olduklarını da söyledi.

Heechul Hakkında;
Heechul tam bir işkolik, kariyerinde çok başarılı olacak, etrafındaki insanlara yardım ediyor ama kendi sağlığına da dikkat etmesi gerekiyor. Ayrıca Heechul kolayca yaralanabilir ve eğer sağlığına dikkat etmezse eski rahatsızlıkları nüksedebilir. Fakat Heechul'un 2017'de flört açısından şansı dönecek ve kız büyük ihtimalle iyi bir fiziğe sahip olacak.

Yesung Hakkında;
Yesung'un çektiği kart albüm satışları ile ilgili değil fakat onun çok mükemmelliyetçi olması hakkında, kendini çok fazla strese sokuyor. Çok düşünüyor ve muhtemelen albümü iyi satsa bile mutlu olmayacak. Ona yardım etme konusunda diğer üyelere güvenmeli.

Kangin Hakkında;
Kangin solo albümüm olacak mı diye sordu. Çektiği kart.... kilo vermesi gerektiğini söylüyor ama tarot ustası ona bunu söylemedi. Ama Kangin adaptasyonu çok yüksek biri bu yüzden eğlence dünyasına uyum sağlayabiliyor. Ayrıca Kangin yardıma muhtaç görünen kızlardan hoşlanıyor, kızı kurtarmak için superman olacaktır. Ama yumuşak bir kalbi var, kolayca aldatılabilir.

Ryeowook Hakkında;
Ryeowook aşk hakkında sordu. Tarota göre sorduğu soru sahte, o aşık olmakla hiç ilgilenmiyor. Ryeowook bir ilişki yaşamak istemiyor ama yine de böyle bir soru sordu... tarot sorusunun sahte olduğunu söylüyor.

Kyuhyun Hakkında;
Kyuhyun'un kartı çok çalıştığını ve yüksek hayaller kurmadığını söylüyor. O askerden döndüğü zaman çok iyi bir şansa sahip olacak. Kyuhyun'un çokça bağlantısı olacak ve geri döndüğü zaman çok daha yakışıklı olacak.

Leeteuk Hakkında;
Leeteuk'un çektiği kart onun yaralı bir adam olduğunu söylüyor ama bu sahnede söylenmedi.... Leeteuk daha önce büyük bir şeyde kötü şekilde yaralanmamış mıydı? Teuk'ın onu iyi anlayacak ve yaralarını saracak bir ruh eşine ihtiyacı var. Yaralı bir adam olmasına rağmen etrafındakilere göz kulak oluyor ve neşelendiriyor.

Üyelerin geri dönüşleri için birlikte seçtikleri karta göre tüm üyelerin geri döndüğü zaman 4 elementle bir pusula etkisi yaratacak. Karta göre SJ üyeleri bir araya geldikleri zaman yeni bir güç ile yön bulacaklar ve eğer başarırlarsa yeniden kral olacaklar.

İngilizce Çeviri: Luv_Opera
Türkçe Çeviri: DNHYK
Düzenleyen: Sky Sailor

©TRSapphireBlue

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s