[090807] ibtimes China Sungmin Röportajı

04

Son zamanlarda MBC Sunday'in eğlence programlarından 'Oppa Band'de boy gösteren 'minik fıstık' Sungmin'in popülaritesi kısa sürede arttı. Sungmin ayın 7'sinde Kore'de bir kahve dükkanında röportaj vermeyi kabul etti.

Bölüm 1: ‘Sunny Görsün Diye Egzersiz Yapıyor?’

  • Bir mangadan fırlamışçasına masum bir görünüşe sahip Sungmin son zamanlarda birçok fanın kalbini çaldı; daha heyecan verici yanı ise geçenlerde yapılan bir ankete göre noona fanlarda anaç duygular uyandıran erkek idoller arasında Sungmin birinci sırada, 'ulusun çiçek çocuğu' SS501 Kim Hyunjoong'u ve SHINee Taemin'i bile geride bıraktı.

(Hayır anlamında kafasını sallıyor) Açıkçası hem görünüşüm hem de kişiliğim bayanların korumacı içgüdülerini uyandıracak tarzda. Belki de varyetelere pek çıkmadığım içindir, ne zaman televizyona çıksam kendimi ürkek ve hyunglara bağımlıymışım gibi yapıyor. Aslında 3. kuşak Taekwondo biliyorum (gülüyor).
Şu sıralar Eunhyuk ile birlikte fitness salonunda vücut çalışıyoruz. Hala gidecek çok yolum var ama fitness'a ilgi duyuyorum...

  • Fitness yaptığını, son zamanlarda görüştüğünüze dair dedikodu çıkan Sunny'ye mi göstermek istiyorsun?

Haksızlığa uğramış hissediyorum kendimi (kızarıyor). O zaman programda söylediklerim yanlış anlaşılmalara ve skandala neden oldu. Bu yüzden eve döndüğümde hemen Sunny'yi arayıp olanlar anlattım ve o da bana "Benden hoşlanıyorsan direkt bana söylemeni isterim" deyip şaka yaptı. Bir de, ona yemek ısmarlamaya söz verdim ama henüz ısmarlamadım (gülüyor).-

  • Super Junior üyeleri arasında en iyi kiminle anlaşıyorsun?

Birçok insan benzer sorular soruyor. 13 üyemiz olduğu için her seferinde değişiyor gibi görünüyor. Kırmızı şarap içerken Kyuhyun ile, spor yaparken Eunhyuk ile, fotoğraf çekerken Shindong ile, motosiklet sürerken Kangin'leyim.

Bölüm 2: Sungmin açıklıyor; Çıkışından 5 yıl sonraü üyeler arasında kendi varlığını çok hissetmiyor ve bu onu endişelendiriyor.

Diğer üyeler aktif olarak DJ'lik yapıyor, farklı eğlence programlarına katılıyor; ama ben çıkış yapalı 5 yıl oldu ve ne çok fazla ünlü tanıdığım var ne de sokakta kolayca tanınıyorum ve bu bende gerçek bir hayal kırıklığı uyandırıyor. Bu yüzden iyi bir şarkıcı ve gitarist olmak için çok çalıştım. Belki bu yüzden Oppa Band'e seçilmişimdir.
Aslında çıkış yapmadan önce bir şov adamı olmaya uygun olmadığımı düşünüyordum. Kendimi ifade etmede iyi değilim, hiç bir gece kulübüne gitmedim. Fırsatım olmadığı için değil, oraya gittikten sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Sigara içmiyorum, içki de içmiyorum.
Oppa Band çekimlerinde olağan şeyleri komik hale getirmeyi bilmediğim için Shin Dong Yup sunbae ve Tak Jae Hoon sunbae her zaman yardım etmek için yanımdaydı.

Ek olarak, Sungmin röportaj süresince üyelerin yanında olmamasının verdiği hüznü paylaştı ve röportajı bitirdi.

Kaynak: china.ibtimes.com
İngilizce Çeviri: minsarang.wordpress.com
Türkçe Çeviri: DNHYK@TRSapphireBlue
Düzenleyen: Sky Sailor@TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s