[170125] Ryeowook'un ELF'e Mektubu

Sevdiğim ELF’ime

Her şeyiniz yolunda mı? Hepiniz ~^^ bir sene yaşlandınız diye canınız mı sıkılıyor, yoksa biraz daha olgunlaştınız diye mutlu olmayı mı tercih ediyorsunuz? ㅋ Mesela, oppa bu sabah 31 yaşında biri olarak uyandı. тт Uyanmakta zorlandım ve güneşi tam göremediğim için somurtuk somurtuk onu selamlama dışında bir şey yapamadım ㅋㅋㅋ
(Mektubu) Yazarken gayrı resmi yazdığımı fark ettim, sorun olmaz di mi? ~ Ben oppa olduğumdan bu normal karşılanabilir değil mi? ˄˄ Ben 31 yaşındayım!

Askerdeyim ve dünyada neler olup bittiğinden anında haberdar olamıyorum ama TV, internet ve E.L.F’lerin mektuplarından öğreniyorum~ Minnettarım~ “Goblin”den sonra “Voice” izlerken daha iyi oluyor musunuz? ㅋㅋㅋ Biz (askerler) de, onu izlerken kalplerimiz yumuşadı ㅋㅋㅋ Bir zamanlar dizi hayranıydım~ Yesung hyungun oynadığı dizi yayınlanmaya başladı diye duyduğumda çok mutlu oldum ~ ㅋㅋㅋ Her halükarda dizi bizim aşkımız ~ ㅋㅋㅋ
Zaman hızlı geçip gitti ve 6 Kasım’daki son mektubumdan sonraki ilk uzun mektubum bu ~ Daha sık yazmak istiyorum ~ ama askeri orkestraya atandığımdan kendimi geliştirmek için çok zamana ihtiyacım var. ~ Müzik enstrümanı bile verdiler, alto saksafon, bu da demek oluyor ki daha çok pratik yapmam gerekiyor. ~
Birçok etkinlik oluyor burada, bir orada bir burada o etkinliklere katılıyoruz ~ ㅋㅋㅋ Oppa şarkıcı değil mi? Zaman zaman şarkı da söylüyorum ~ Eunhyuk hyung burada “The Little Prince”i en az 100 kere söyleyeceğimi söylemişti ama daha öyle bir şey olmadı ~ ㅋㅋ Belki biraz zaman geçince yaparım? Her şeyim iyi benim ~ ^^ Bizim ELF’imiz benim hakkımda bilgileri ancak mektuplarımdan alabiliyorlar… ama sizi beklettim ~ Üzgünüm ~ Bundan sonra her ay mektup yazacağım ~ ! Onları bekleyin ~ Anlaştık? ^^ (Söz verin)

Aaa! 5 dongsaengim var ~ ㅋㅋ çok nazikler ve onlar da benim gibi askerler, ayrıca askerlikleri de benimki gibi iyi~! Onlara minnettarım. Burada hala kendimi biraz tuhaf hissediyorum! Vaa! Yemekhaneye gitmek için toplanmamız gerekiyor ㅋㅋㅋ (Yazmaya) daha sonra devam ederim ~ ㅋㅋ Birazcık bekleyin lütfen ~ Ben hala sizi seviyorum (karşılığında sevgi beklemeden ~ ㅋㅋ)

Herkes çokça YENI YIL şansı aldı mı? Ocak bitti sayılır ~ Şubat geliyor! Er Kim Ryeowook ben, birinci sınıf askerliğe terfi edeceğim ㅋㅋㅋ Bunu sadece düşündüysek ~ O zaman askeri eğitimdeydim ~ ve ben daha anlayamadan bu … babam!… birinci sınıf bir askerim ~ ㅋㅋ Herkesle iyi anlaştığım için mi ya da iyi iş çıkardığım için mi bilmiyorum ~ Endişelenmeyin ^^ Bilerek ya da farkında olmadan da olsa hepinizin benim için endişelendiğini biliyorum ~ Sunbaelerimi şaşırtan şey burada iyi iş çıkarıyor olmam ~ ㅋㅋ Biri hariç hepsi benden küçük olduğu için hepsiyle iyi anlaşıyorum!

Size yine uzun bir mektup yazıyor olduğum için asker arkadaşlarımın hikayelerini de gönderiyorum ~ Büyük ihtimalle “Ah, böyle iyi insanlarla karşılaştığı için Ryeowook oppamız ne kadar şanslı” diyeceksiniz ~ Ah, evet! Birkaç gün önce beni aradılar ve üyelerin Lotte Fanmeeting gerçekleştirdiğini duydum… iyi başa çıkabildiler mi? O etkinlikte ben de olsaydım daha iyi olurdu ~ Bundan sonra (Suju olarak) görüşebileceğimiz daha çok yer olacak ~ Sadece onlara sarılın ve hyunglarımızla mutlu olun ~! Anlaştık?!
Sene sonunda S.E.S’in solo konseri olduğunu duydum.. ve albüm çıkardıklarını da mektuplarınızda yazdınız bunları… Bada noonanın evleniyor olduğu haberlerinden sonra iyi olup olmadığımı merak etmişsiniz ~ ㅋㅋㅋ Beni teselli eden ELF’imiz, teşekkür ederim… ㅋㅋ .. İyiyim…. ТТ ㅋㅋㅋ İznimi düğün gününde kullanmalı mıyım? ~ ㅋㅋㅋ Her neyse, Bada noona, tebriklerimi kabul et ~ ^^ Aslında kıskanıyorum ~ Çok çok mutluluk diliyorum size.

Ah~ bu soğuk havada eğitimdeyken çok şey düşündüm~ Kar yağdığında onu temizledik~ Soğuk~ Önemsiz şeylere bile mutlu ve minnettar olarak yaşamam gerektiğini düşündüm hep~ Ama o zaman bile daha fazla minnettar bir kalple yaşamam gerektiğini düşünüyordum~ ELF’imiz, yanınızdan geçen bir asker gördüğünüzde bizi de düşünün!!! k k k üyelerimiz, hyunglarımız, Kyuhyunie ve Henry~ Ve ZhouMi hyung da, onlarla daha fazla ilgilenemediğim için üzgünüm~ ^^ Bunu düşünüp duruyorum~ Her halükarda TV’de üyelerimizin aktif olduğunu gördükçe kendimi bir tuhaf hissediyorum ama aynı zamanda mutluyum da~ k k k Kendimi daha bir emin ve gururlu hissediyorum~

Şu an saçım sıfıra vurulmuş olduğundan ünlü olduğumu unutuyorum ha ha. Zamanımı iyi bölüyorum, çalışıyorum~ eğitim görüyorum~ şarkı söylememi de geliştirmeye çalışıyorum ve cildime iyi bakıyorum~ ELF’imiz, siz de güzel, zeki ve sağlıklı olarak kalmalısınız, bana söz verin bakayım!! C vitaminleri alıyorsunuz değil mi? Omega 3 ve E vitaminini de unutmamalısınız. Bunları unutmayın~!!! İçki içen ELF’ler, çok içmeyin~ geleceğiniz hakkında düşünmelisiniz~ (mızmızlanmanın sonu~ k k k k)

Burada çok fazla yıldız var ~ Yıldızları tek tek izlerken…. Ben nöbetteyken, gök yüzünü izlemeyi bile düşünmüyor olduğum zaman birkaç ay önceydi~ Şaşırtıcıydı~ Her gece gökyüzündeki yıldızları izlerseniz (o zaman biz) aynı yıldızlara izlemiş olacağız ~ ^^ ~ (Bir yıldız gibisin… meleğimsin) Bu gece rüyalarımızda buluşalım~

Size anlatmak istediğim o kadar çok şey var ki~ Vah~ Pek rahat olmayan kalemle yazıyor olduğumdan yazım biraz tuhaf geliyor ~ Beni anlayın lütfen ~ ^^ Yeni yıldaki ilk mektubumu okuduğunuz için teşekkür ederim ~ Size ses ya da video mesajı göndermek istiyorum (yine… işe yaramaz ~ k k k ) Her gün sizi seviyorum! Soğuk almayın! (Benim şu anki sağlığım çok iyi~ k k k) Kendinizi sevin!

P.S. Bizim sunbae ve hoobaelerimiz çok sevimli değil mi? Şubatta gelecek olanlar var ~ k k Görüşmek üzere.

2017.01.25 Ryeowook’tan

Türkçe’ye Çeviri: DQtyonok @TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s