[170218] Ryeowook'un ELF'e mektubu

Sevdiğim E.L.F’ime.

Bugün güzel bir gün. İlkbahar açmaya hazır olan çiçeklerle birlikte geliyor gibi. Bu mektubu etkinliğe giderken otobüste yazıyorum. Tam şu an ne yapıyor olduğunuzu merak ediyorum. Belki de kahvaltı sonrası camdan dışarıyı izliyorsunuzdur ya da biraz kestirmeye karar vermişsinizdir.
Sözü açılmışken bugün hava güzel olduğundan biraz dinlenmek isterdim. Ama buna rağmen otobüste en arka koltukta oturuyor, Sam Smith’in şarkısını dinlerken bu mektubu yazıyorum.
Mektubu Korece yazıyorum ama buradaki yapabilecek olan bir arkadaştan İngilizce’ye çevirmesini isteyeceğim. Adı Kun Woo (Teşekkürler, dostum!)
Bu ayın konusunu İngilizce mektup olarak seçtim. Bu sadece Korece mektup yazan E.L.F değil de İngilizce mektup yazan E.L.F.im için de bir hediye. Hepinize mektuplarınız için teşekkür ederim. Bana güç veriyorsunuz ve sizlere çok çok minnettarım.
Buraya çok iyi alıştım. Oh! TV’den diğer Super Junior üyelerini de takip ediyorum. Buradaki herkes TV’yi her açtıklarında Shindong’u görüyor olmalarına çok şaşırdı (LOL) onu da çokça desteklemenizi umuyorum (Shindong, seni seviyorum)
Son birkaç hafta boyunca gece şarkı dinlerken biraz duygusaldım ve şarkı yazmayı düşündüm ama genelde mektupları düşünürken uyumadım. (Bu nedenle de ertesi gün biraz yorgundum)
Herhangi bir bağlantısı var mı bilmiyorum ama kış sonuna doğru arada bir son karşılıksız aşkım geliyor aklıma. Belki de karşılıksız aşk konulu şarkıları dinlediğim içindir. Böyle giderse yazacağım şarkı karşılıksız aşk şarkısı olacak. O şarkıyla geri dönmemi beklemenizi umuyorum.
Yakın zamanda ayrılan ya da hiçbir zaman karşılık verilmeyen aşk anıları olanlar varsa, sizler için en iyisinin olmasını umuyor olacağım. Sam Smith’in şarkılarını dinlemelisiniz. Ben de dinliyorum onları. Şarkıların sizin duygularınıza nasıl etki ettiğini biliyorsunuz değil mi? Gerçekten de çabucak dönüp şarkılarımla size güç vermek istiyorum. O zamanı bekliyorsunuz değil mi? Bekleyeceğinize inanıyorum.
Bitirmeden önce size mektuplarınız ve SNS’ler aracılığıyla bana verdiğiniz sevgi için teşekkür etmek istiyorum. Her birinize (ayrı ayrı) teşekkür edemem. Ama geri dönmek ve karşınızda durup şarkı söylemek için hazırlıyorum kendimi. O nedenle o zamana kadar C vitaminleri alarak, hastalanmamaya dikkat edin! Oh, çok fazla diyet yapmayın! Onsuz da gayet güzelsiniz! Kendinizi sevmelisiniz, sizi seviyorum.

P.S. E.L.F’imizin her şeyinin iyi olmasını umuyorum. Derslerinizde, aşkta ve diğer her şeyde başarılar! Super Junior’un diğer üyelerini de desteklemeyi unutmayın ve sağlıklı kalın. Beni unutmayın!

Ryeowook
Şubat 2017
1feupxu-2m3u0fr8i-ihqaivl9-ifuoi

Türkçe’ye Çeviri: DQtyonok @TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s