[170226] Fanlar, Kyuhyun'u Yanan Otelde Bıraktığı İçin Menajere Kızgın

0000508132_001_20170226170705507

Kaynak: Kyuhyun'un Tayvan'da kaldığı 5 yıldızlı otelde yangın çıktı... Hayranlar şikayet etti, "Çalışanlar yeterince hazırlıklı değildi"

[+2,122, -33] Kyuhyun bu olayla düzgün başa çıktı... Kendisine dikkat etmsini umuyorum, daha önce bir kaza geçirmişti zaten

[+1,924, -86] Fanlar sabah bu olay yüzünden çok sinirliydi. Yangın çıktığında çalışanların bir ünlüyü geride bırakıp kaçıp gitmelerine inanamıyorum. Kyuhyun dün konserde ağlayarak şarkı söylüyordu...

[+1,142, -30] Heol...... (Ona) bir şey olmadığı için mutluyumㅠㅠㅠ

[+834, -21] Ciddi yaralanan kimse olmadığı için mutluyum ㅠ

[+457, -8] Kyuhyun'un Twitter'da yazdığı şeyle konserde söylediği şey farklı. Konserde, binadan çıkması gerektiğini kimsenin söylemediğini, bu nedenle yangın çıktığında uyuyor olduğunu ve dumanlar içinde uyandığını söyledi. Aşağı inemediği için odasında kalmış. O sırada menajer ve personel ise yandaki Starbucks'ta güvendeymişler ve yangını öylece izlemişler. Fanlar bunu anladıktan sonra şikayet etmeye başlayınca personel de yalan söyleyip onunla birlikte odada olduklarını ve tehlikeli bir durum olduğunu kendisine haber verdiklerini söylemeye başladı. Olayın büyümesine sebep oldu bunlar.

[+410, -7] SM, Park Yong Suk menajeri kov lütfen. Fanlar yeterince uzun süre kendilerini tuttu. Ama artık sevdiğim sanatçının hayatı tehlikedeyken menajerin kendi işini yapmamasını öylece izleyemem.

[+357, -3] Sorun sadece Kyuhyun'un orada kalması değil, asıl mesele menajer ve personelin (kendilerini kurtarmak için) kaçıp gitmesi ve sonrasında da dikkatleri iyice üstlerine çekerek her şeyi instagramda paylaşarak ilgi manyakları gibi davranmaya başlamaları ㅋㅋㅋ

[+352, -8] Kyuhyun, kendisine yapılandan sonra hala personeli savunacak kadar büyük bir kalbe sahip. Kyuhyun'un fanı olarak, onun başına gelen her kaza oldukça üzüyor... Şu an güvende olsa da onun çalışanları SNS'lerinde ağır bir olayla dalga geçmekle meşguldü. SM, menajeri kov lütfen. Ahlaki sorunları olduğu açıkça belli.


Kaynak: X

[+139, -10] Kyuhyun kötü/yanlış bir şey yapmadı, menajeri aptal.

[+114, -4] Kyuhyun, bunu görmezden gelen bir aziz. Personel ve menajeri onu bırakıp yangından kaçıp gittiler. Duman kokusu alıp uyanmasaydı Kyuhyun ölebilirdi. Personelin korkup kaçmış olmasını anlıyorum tabii ama daha sonra IG'de#FireTruck hashtaglerini paylaştılar, sanatçılarını korumak yerine ilgi manyaklığı yaptılar.

[+25, -2] Konu büyümesin istediği için Kyuhyun personelini savunuyor.. Konserde duman içinde uyandığını söyledi... Personel ne kadar sorumsuz olması gerekiyor ki yeni bir otele götürmediler? Onun yerine duman dolu otelde bıraktılar, hem de sonraki gün konseri varken.

[+24, -2] Menajer SNS'te ilgi manyaklığı yapmasaydı. Menajer ve personel olayı olduğundan daha kötü hale gelmesine neden oldu. Kyuhyun, 2007 ve 2011 senelerinde iki kere araba kazası geçirdiği için hayranlar oldukça üzgün iken hala daha iyi korunmuyor olduğunu öğrendiler, işinizi adam gibi yerine getirin... ayrıca personelinin yaptığı hatalar için de özür dilemesi insanı üzüyor.

[+19, -1] Instagram hesabında menajer olayı daha da kötü hale getirdi sonra da hayranlar açıklama isteyince hesabını sildi ㅋㅋ

[+8, -0] Kyuhyun kendisini ölümden kaç kere kurtardı ...


[YABANCI-NETIZEN YORUMLARI]

"Bu... Lanet olası"

"Korkmuş olsalardı anlardım, sonrasında bir şey yapmasalardı yine anlardım ama yanan otelden çıkar çıkmaz NCT Firetruck hashtagleriyle paylaşım yapmaya başlamaları tam bir şerefsizlik"

"Evet, personel SNS'lerinde #NCT taglerini paylaşıp durdu
http://upload.akusherstvo.ru/image1239402.jpg "

"Kendilerini koruma içgüdüleri nedeniyle kaçtıklarını söyleyenlere, o kendisini tam bir SNS p*çi gibi davrandı.
http://upload.akusherstvo.ru/image1239407.jpg - Kendileri dışarı çıkar çıkmaz bunu paylaştı, o sırada Kyuhyun hala binadaydı. Postta daha çok yaşayacaklarını yazmış ve NCT sobangcha taglerini kullanmışltı.
http://upload.akusherstvo.ru/image1239410.jpg - burada da olaydan sonra bile konserin devam etmesi gerektiğini, en iyi sanatçılardan birinin güvenilir destekçileri olduğunu ve bu tür şeyler yazıyor."

"K-ELF menajerin uzaklaştırılmasını istiyorsa daha önce de tam da bu menajerle ilgili yaşanan şeyler oldu demek. İnsanın kendisini koruma içgüdüsünü kimse kenara atmıyor ama sorumlu olduğun ünlü yanan binadayken SNS'te paylaşım yaparak "eğlenmek" insanlık dışı bir şey"

"Bu yaşananlardan sonra bir de askere mi göndermemiz gerekiyor bu bebeği?"

Çeviri: DQtyonok@TRSapphireBlue
Düzenleyen: Sky Sailor@TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s