[090624] Kangin Olmayınca Taeyeon Kendini Yalnız Hissediyor

2aaj5ly

Fotoğraf temsili

Super Junior Kangin ile birlikte radyo programı sunan SNSD Taeyeon, radyo programında yalnız kaldı. Farklı tarzıyla bir radyo programı yapma düşüncesinin yanı sıra Kangin'in ayrılması yüzünden hayal kırıklığı yaşadığını ifade etti.

Kangin, FM4U "Kangin & Taeyeon's Chincan Chingoo" radyo programından istifa ettiğinden bu yana Taeyeon radyo yayınını bir ay boyunca tek başına idare etti. MyDaily ile yaptığı röportajda Taeyeon, bir süreliğine tek başına radyo DJ'liği yapacağını ve farklı tarzıyla programı yönetmek istediğini açıkladı.

Taeyeon üzüntüsünü şu sözlerle dile getirdi, "Kangin'in istifası sonrası gerçekten yalnız kaldım". Ayrıca açıklamasında zorluklardan da bahsetti, "Kangin ile çalışırken güldüğüm birçok şey vardı. Bu fiziksel olarak çok yorucu çünkü iki saatlik radyo yayınını tek başıma sunuyorum".

Ayrıca Taeyeon şu sözlerle de kendi iyimser yanını gösterdi, "Kendi tarzımla bunu yapabilmem güzeldi". Program değişimi hakkında ise, "DJ'in değiştiği gibi, programda konukların görünmesi de programın atmosferini değiştirdi. Ayrıca çalan şarkıların tarzı da değişti" dedi.

Kaynak: X
İngilizce Çeviri: kkbluvv & k_Taevid
Türkçe Çeviri: DNHYK@TRSappireBlue
Düzenleyen: SkySailor@TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s