[090722] Kangin, Hangeng'in Saçlarının Neden Beyazladığını Açıklıyor

couple-cute-domo-kun-heart-kawaii-favim-com-177615

Fotoğraf temsilidir.

17 - 19 Temmuz arası Seul'de üç gün sürecek Super Show 2 Asya Turu'nu gerçekleştirecek olan Super Junior, 18 Temmuz öğleni Olympic Fencing Stadyumu'nda Super Show 2 basın toplantısı düzenleyecek ve birçok dünya medyasının sorularını cevaplayacak.

En çok çalışan üye hangisi sorusuna, Kangin mizahi bir şekilde "Çok sıkı çalıştığı için Hangeng'in saçları bembeyaz" cevabını verdi.

Üçüncü albüm promosyonları için üyeleri yaklaştıracak bir etkinlik olacağına inanan Kangin "Sahnedeysem ve mutluysam o zaman seyirciler çok daha mutlu hissediyor" dedi. Leeteuk da Sorry Sorry'nin Super Junior'ın en popüler şarkısı olduğunu ve müzikte kendi tarzlarını bulduklarını ayrıca konserde Sorry Sorry'nin R&B tarzını söyleyeceklerini dile getirdi.

Konserin en ateşli performansı konusunda Leeteuk; Hangeng, Eunhyuk ve Shindong'un dansından ve de Ryeowook'un seksi dansından bahsetti. Shindong ise üyelerin hepsinin çok açgözlü olduğunu ve solo performans hazırlandıklarında bunu bir sır gibi sakladıklarını söyledi.

Tayvan Medyası, kıkırdamalara yol açacak şekilde Sorry Sorry'nin Tayvan'da çok popüler olduğundan bahsetti. Hangeng, "Hepsinden önce, bizi destekleyenlere gerçekten minnettarız, 4. albümümüzü yayınladığımız zaman da harika şarkılar kaydedeceğimizi umuyorum" şeklinde açıklama yaparken Kangin, "Bize yardımcı olan diğer ünlülere teşekkürler" yanıtını verdi.

Son olarak lider Leeteuk ise "17-19 Temmuz  zaman periyodunun başarılı geçmesini diliyoruz, herkesin desteği ve ilgisini istiyoruz. Bu tur sona erdiğinde ve geri döndüğümüzde, bir kez daha herkesi yeniden karşılayacağız. Sonraki yıl farklı bir tarzla geri dönüş yapacağız. Sadece Kore'de değil tüm Asya üzerinde Super Junior'ın ismini yaymaya çalışacağız. Ve daima çalışan Super Junior olacağız" sözlerini ekledi.

Kaynak: Sohu
Türkçe Çeviri: DNHYK@TRSapphireBlue

Düzenleyen: Sky Sailor@TRSapphireBlue

[090722] Kangin, Hangeng'in Saçlarının Neden Beyazladığını Açıklıyor” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s