[140613] Newsen Ryeowook Röportajı: "İdollerden Beklenen Rol Yapma Seviyesi Düşük"

201406131222083310_1

"Ben 'High School Musical' ve 'Temptation of Wolves' sayesinde müzikal sahnesinin cazibesine kapıldım. Şimdi üçüncü müzikalim 'The Goddess is Watching' de rol alıyorum. Bugüne dek bu müzikale idoller hiç oyuncu olarak alınmamış ve bu kez de ben idol oalrak tekim bu yüzden kendimi sorumlu ve endişeli hissediyorum. Ama oyuncularla pratik yaparken ve sahnede çok şey öğrendim. Kendime olan güvenimin arttığını düşünüyorum. Bu çok farklı... Ama bu işi daha da eğlenceli hale getiriyor."

"Diğer idollerle karşılaştırılma sıkıntısı? Aslında sorumluluk sıkıntısından çok bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Bunun nedeni yüksek beklentiler olmaması. Seyircinin beklentisi yüksek olsa daha iyi yapmak zorunda olduğumu hissederdim. Beklentiler düşük olduğu için, sıkı çalışıp güzel yaparsam seyirci bunun daha çok farkına varır. Tabiki, ben henüz çok başarılı değilim. Ama sıkı çalışıyorum. Sıkı çalışırsam, bir gün seyirci bunu hissedecek. Eksik olduğum bir konu varsa bunu da hissedeceklerdir. Bu düşünce ile sıkı çalışıyorum."

201406131222083310_2

"Bu müzikalde oynarken çok şey öğrendim. Performans mekanının büyüklüğü ya da ücreti önemli değil. Müzikallerde rol almaya devam etmek istiyorum. Önemli olan küçük başlamak, seyirciyle karşı karşıya olmak ve performanstan keyif almayı öğrenmek. Diğer idol arkadaşlarımın da bu zevki fark etmelerini umuyorum. 'The Goddess is Watching' müzikalinde Soonho rolünü oynamak isteyen pek çok idol olduğunu duydum. Bunu yapmalarını durdurmaya çalışacağım (gülüyor)."

Kaynak: X
İngilizce Çeviri: youcantdothaaat.wordpress.com
Türkçe Çeviri: DNHYK@TRSapphireBlue
Düzeleyen: Sky Sailor@TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s