[170711] Thairath Henry Röportajı

Tq30oiOrW2s

  • Öncelikle çok yeteneklisiniz, şarkı söylemede iyisiniz, koreografi hazırlıyor, müzik yapıyor ve birkaç dile hakimsiniz. Taylandlı fanlarınıza hangi yeteneğinizi göstermek istiyorsunuz?

Aslında randevu ve tanışmalarda pek iyi değilim. Tek bir tane kız arkadaşım oldu, o nedenle (gelecekteki kız arkadaşım için) iyi bir çift olmak istiyorum ve şu an "iyi bir kız" arayışındayım. Belki de Tayland'dadır. Randevularda çok çok kötü olduğumu söylemiyorum.

  • Birçok müzik enstrümanı çalabiliyorsunuz ama en iyi çalabildiğiniz enstrüman hangisi?

Çabalarsak ve kaçınmazsak elimizden gelen her şeyi yapabileceğimize inanıyorum. Benim en iyi çalabildiğim enstrüman? Piano ve keman arasında seçim yapamıyorum, keman melodik ama pianoda değişik akortlarla çalınabiliyor ve bu çok romantik.

  • Müziğe aşık olduğunuzu ne zaman anladınız?

Küçükken müzikten nefret ediyordum. 7-10 yaşlarındayken annem pratik, pratik ve yine pratik yapmam için zorluyordu. Ama 101 kişinin yarıştığı keman yarışmasında birinci olduktan sonra kendimi gerçekten de mutlu hissettim. Hayatımı müziğe adamak ve müziği daha çok sevmem için başlangıç nokta bu oldu.

  • "I'm Good" singleınız hakkında bir şey anlatabilir misiniz?

Pop, Hip-hop ve R&B karışımı bir şarkı. Tarz olarak benim için yeni olan bir şarkı. Herkesin bu şarkıyı dinlemek istemesi ve bundan keyif almasını istiyorum.

  • Bir şarkıyı ne kadar sürede yazıyorsunuz?

Bazı şarkılarımın yazımı 10 dakika gibi bir süremi alırken bazıları da bir ay kadar sürebiliyor. "I'm good" şarkısını 1 saate yazdım. Şarkının yazılma süresi o anki duygu durumum be hislerime bağlı.

  • Yazmayı hiç denemediğiniz ama denemek istediğiniz şarkı/müzik?

Halk müziği yazmayı hiç denemedim. Tay halk müziği çalmayı denemiştim aslında, o da Tay flütünde "Nang Fah Kong Phone…Nang Fah Kong Phom(Demek benim meleğimsin)" çalmayı denemiştim.

  • Hayatınızda en çok gurur duyduğunuz şey?

İnsanları mutlu edebiliyor olmamla gurur duyuyor olduğumu düşünüyorum. bu çok güzel bir duygu, sanki Superman'mişim gibi. Bazen fanlarımla öylece buluşuyorum. Sadece buluşuyorum, övünmüyorum ama hepsi gülümsüyor. İnsanlara mutluluk verebiliyor olduğum için mutluyum. Bundan sonra herkes için en iyi şarkıyı yapacağım.

  • Tayland'da en çok sevdiğiniz şey nedir?

Tay yemeklerini ve eğlence yerlerini seviyorum ama en çok Tayland halkını seviyorum! Çok cana yakın ve sevimliler. Buraya her geldiğimde kendimi çok huzurlu hissediyorum. Bu sefer buraya ödül almak için geldim. Kendimi daha da mutlu hissediyorum çünkü Taylandlı fanlarımı görebildim, çünkü onları çok seviyor ve özlüyorum.

  • Taylandlı fanlar sizin için ne ifade ediyor?

"En iyi arkadaşlarım" gibi çünkü benden çekinmiyorlar. Çok çok önce film çekimindeyken o gün Songkran olduğu için su sıçratıp beni ıslatmışlardı. Çok eğlenceliydi ve hiç unutmadım, unutmam da.

(Ç/N: Songkran – 13-15 Nisan tarihleri arasında kutlanan Tay Yeni Yılı, o gün Taylandlı gençler birbirlerine su döker)
  • Tayca şarkılar söylüyor ve konuşabiliyorsunuz. En son öğrendiğiniz bir şey söyleyebilir misiniz?

"Phom Mai Me Tang Tae Ru Khun (Çok param yok ama seni seviyorum)" Fanlarımdan öğrenmeye çalıştım. Daha sık ziyaret edemediğim için Taylandlı fanlardan özür dilemek istiyorum. Beni unutmayın lütfen.

Kaynak: X
Türkçe Çeviri: DQtyonok@TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s