Ryeowook'un Mayıs mektubu

G2ozBF1h-3M

"Şu an izin günümdeyim.

Bu günü tek başıma değil de, özlediğim ve görmek istediğim insanlarla birlikte geçirmek istedim. Görüştüğüm herkes iyi göründüğümü söyledi~ ^^

Şu an elimde kalemle cam kenarında oturuyor ve çok lezzetli bir yoğurt içiyorum. Yağmurlu cumartesi... Yarın askeriyeye döneceğim. Yarın hava daha güzel olacak, değil mi?

Hastalanmadınız, değil mi? Her şey iyi mi? Galiba ben soğuk aldım... Bana güç verin lütfen ㅠ Her gün 22:00'da öyle bir uyku basıyor ki beni, doğru düzgün bir şey düşünemiyorum bile. Dün de o saatte yattım~ Siz geç uyuyorsunuz, di mi? Güzel olmak için erken uyumak gerektiğini söylüyorlar~ Geç uyuyor olmanıza rağmen hepiniz güzelsiniz... Cildimize güzel bakalım~ Benim erken uyumak dışında başka seçeneğim olmadığından cildim çok iyi durumda~

Kyuhyunnie ile görüştüm~ Görevlerini dikkatlice yerine getiriyor, çok havalı görünüyor, sıkı çalışıyor ve gelecek için hazırlanıyor~ Sağlıklı göründüğü için rahatladım^^ Ayrıca, Tekkie hyungla da görüştüm~ Birlikte tatlı yedik. Çokça konuştuk, çok güzeldi^^ Makao'da herkes çok eğlenmiş gibi, güçlü olun. Bol bol eğlenin~ Hwaiting!

Sevigli ELF'imiz c: Beni hatırlıyor ve bekliyor olduğunuz için teşekkürler~ C vitaminin unutmuyorsunuz di mi? Yaklaşık 50 gün sonra görüşeceğiz~ O günü bekleyin! Ben de bekliyorum~ Yavaş yavaş anlamaya başlıyorum... Bu his benim için çok değerli. Şu an kalbim patlayacak gibi [cümlenin üstü çizilmiş] Bir titreme tuttu beni ahhahaha. Sizi seviyorum c:

P.S. Harizan'da son mektubu bekleyin~

Ryeowookie'den
2018.5.12"

Türkçe Çeviri: DQtyonok @TRSapphireBlue

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s