Duyuru Ve Etkinlikler

 

Golden Disk Ödülleri İçin #GlobalDonation (Bağış) Projesi

ELF biliyorsunuz Sexy, Free & Single'dan 2 yıl sonra SJ sonunda comeback yaptı ve bu sene albüm çıkaran diğer artistler gibi Golden Disk ödüllerinde Daesang'a adaylar. Daesang dediğimiz ödül Kore'nin en prestijli ödüllerinin başında geliyor. Super Junior çıkış yaptığından beri GDA'da 19 kez aday gösterildi ve 16 kez de ödülleri kazandı. Don't Don ve Bonamana Daesang'a aday gösterildi, Sorry Sorry, Mr Simple, Sexy, Free & Single da bu ödülü kazandı. Bu yıl da MAMACITA ile bu ödülü kazanıp müzemize 🙂 4. Daesang'ımızı götürmeliyiz.

Super Junior bu ödülü sonuna kadar hak ediyor, sizce de öyle değil mi? Daha yeni askerden dönen ve hem ailevi yönden hem de askerlik yönünden inanılmaz sıkıntılar çeken duygusal liderimiz Teuk'ı ve en ufak birşeyde gözleri dolup burnu kızaran çakma liderimiz Hyuk'u sahnede salya sümük ağlarken görmek istemeyen var mı? 🙂

 

♫PROJENİN İŞLEYİŞİ♫

GDA'nın 2015 Ocağının ikinci haftası yapılacağı duyuruldu. O zamana kadar hem K-ELF hem de I-ELF'ler olarak haftalık periyotlarla para toplayacak ve online ve offline satıcılardan albümleri satın alacağız. Ancak şöyle bir durum var, satıcılar belli bir süre içinde satamadıkları albümleri SM'e geri gönderiyor ve SM de elindeki albümler bitmeden yenisini basmıyor. Bu sebeple en kısa zamanda çok miktarda para toplayıp piyasadaki tüm albümleri satın almalıyız.
Bu satın alınan albümler K-ELF'lerin evlerinde depolanacak ve bu işler yatıştığı zaman, muhtemelen 2015 baharından itibaren, hangi ülke ne kadar satın aldıysa gönderilecek ve kendi takipçilerine yapılan çekiliş vs etkinliklerle dağıtılacak.

[!!!!!] Bu projede ne bizim ne de diğer ülke fanbaselerinin hiçbir çıkarı yok, tamamen Super Junior için çalışıyoruz. Bize yaşattıkları "ELF Olma Gururu"nu elimizden geldiğince ödemeye çalışıyoruz. 

[!!!!!] Bu tek aşamalı bir proje değil, Ocak ayına kadar devam edecek, o yüzden devamlı olarak bağışlara ihtiyaç var. Her ELF günde 1 lira koysa kenara, 1 haftada 7 lira eder, 7 lira da 7 liradır. Minimum bir limit yok, 1 lira bile olur.

[!!!!!] Sevgili ELF, biz ekip olarak çok uzun zamandır çok zor şartlar altında Türk ELF için elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyarak sizin için çalışıyoruz ama çoğu kez beklediğimiz desteği arkamızda göremiyoruz. Bunun ne kadar şevk kırıcı bir durum olduğunu anlatamayız.. Lütfen diğer ülkelerin fanbaselerinin de dahil olduğu bu projede desteğinizi eksik etmeyin, biz size güveniyoruz.

UYARI: Lütfen kaynak belirtmeden etkinlik duyurusunu (ç)almayınız !!!!

TR Sapphire Blue Ekibi

Duyuru Ve Etkinlikler” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s